Nissan Almera Tekleme ve Gaz Kesme

Motor, yürüyen aksam ve diğer mekaniksel arızalar
Kullanıcı avatarı
materyal
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Almera
Meslek:

Nissan Almera Tekleme ve Gaz Kesme

Mesajgönderen materyal » 05 Oca 2014, 14:58

Selam arkadaşlarım bende 2004 model nissan almera var. Araçta yokuş yukari cikarken ve biraz zorlayinca gaz kesiyor. Bira zprladigimda istop ediyor. Bujileri soktüğümde silindirlerin icinde benzin var. Yani arac boğuluyor. Önceleri sadece lpg de yapıyordu simdi benzinde de yapiyor. Servise gittim oksijen sensorlerinin değişmesi gerekir dediler. Değiştirdin bir hafta sonra tekrar oldu. Hava musirinden olabilirmi . yardim edebilirsiniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
etap nissan
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Patrol
Meslek: otomotiv

Re: nissan almera tekleme ve gaz kesme

Mesajgönderen etap nissan » 05 Oca 2014, 18:18

tanışma başlığında kendinizi tanıtırmısınız.

G.GÖNÜLTAŞ
ANTALYA

Kullanıcı avatarı
ndr
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: BİLGİSAYAR

Mesajgönderen ndr » 06 Oca 2014, 00:47

kardeş krank devir sensörü yapıyor genelde teklemeyi

Kullanıcı avatarı
materyal
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen materyal » 06 Oca 2014, 11:10

Teşekkürler. Ona bir baktirayim. Sonucu paylasirim.

memetalaca
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: öğretmen

Re: Nissan Almera Tekleme ve Gaz Kesme

Mesajgönderen memetalaca » 07 Oca 2014, 17:22

materyal yazdı:Selam arkadaşlarım bende 2004 model nissan almera var. Araçta yokuş yukari cikarken ve biraz zorlayinca gaz kesiyor. Bira zprladigimda istop ediyor. Bujileri soktüğümde silindirlerin icinde benzin var. Yani arac boğuluyor. Önceleri sadece lpg de yapıyordu simdi benzinde de yapiyor. Servise gittim oksijen sensorlerinin değişmesi gerekir dediler. Değiştirdin bir hafta sonra tekrar oldu. Hava musirinden olabilirmi . yardim edebilirsiniz sevinirim.

aynı sorun bende de var yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba? bana lpg nin tamamen değişmesi lazım dediler ne yapmalıyım arkadaşlar sizce?

Ömür dediğin iki ezan arasında geçen zamandır?

Kullanıcı avatarı
karamurat33
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: almera doktoru

Mesajgönderen karamurat33 » 09 Şub 2014, 11:30

materyal yazdı:Selam arkadaşlarım bende 2004 model nissan almera var. Araçta yokuş yukari cikarken ve biraz zorlayinca gaz kesiyor. Bira zprladigimda istop ediyor. Bujileri soktüğümde silindirlerin icinde benzin var. Yani arac boğuluyor. Önceleri sadece lpg de yapıyordu simdi benzinde de yapiyor. Servise gittim oksijen sensorlerinin değişmesi gerekir dediler. Değiştirdin bir hafta sonra tekrar oldu. Hava musirinden olabilirmi . yardim edebilirsiniz sevinirim.

Silindirlerde ateşlemeyi engelleyen yakıt sistemi parçalarıyla alakalı sorun var.krank sensörü-debimetre-boğaz kelebeğinde yoğunlaşmanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
MÜNÜRB
Platin Üye
Platin Üye
Meslek: memur
İletişim:

Mesajgönderen MÜNÜRB » 10 Şub 2014, 14:06

karamurat33 yazdı:

Silindirlerde ateşlemeyi engelleyen yakıt sistemi parçalarıyla alakalı sorun var.krank sensörü-debimetre-boğaz kelebeğinde yoğunlaşmanızı tavsiye ederim.

üstadım hoş geldin bizde senin kulaklarını çınlattık felixcrail ile bir ara buralardaydı sonra uğramaz oldu diyordumki geldin. hoş geldin :OOO

münür bingöl
34ZPT24
silivri/istanbul
almera tekna
1.5 2008

“Motor-Mekanik Arızalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 30 misafir

oto anahtarı