ACİLL ACİLL YARDIM DELİRMEK ÜZEREYİM

Motor, yürüyen aksam ve diğer mekaniksel arızalar
Kullanıcı avatarı
Ozanxtrail
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: X-Trail
Meslek: Ticaret

ACİLL ACİLL YARDIM DELİRMEK ÜZEREYİM

Mesajgönderen Ozanxtrail » 12 Şub 2018, 11:46

Arkadaşlar herkese öncelikle merhabalar . 2003 model 2000 motor XTrail aracım var 10 gündür aracım serviste ve sonuç yok. Aracım ilk çalışmada zorlanıyor çalıştıktan sonra ise kesinlikle LPG veya benzinde 1.500 devri geçmiyor rolantide normal vites E takdıgınızda hareket ediyor ama ne yapsak 1.500 devri geçmiyor beyin sokuldu beyinciye gitti sorun yok denildi. Kelebek arızası gösteriyor çıkma aldık taktık gene aynı arıza bugün yeniden başka bir kelebek denicez ama olmayacağına eminim lütfen yardım edin çıldırmak üzereyim.

Kullanıcı avatarı
ugurlubocegim
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: kamu personel
İletişim:

Re: ACİLL ACİLL YARDIM DELİRMEK ÜZEREYİM

Mesajgönderen ugurlubocegim » 17 Şub 2018, 21:55

Senin sorununa benzer sıkıntı arkadaşın başınada gelmişti.Kelebek boğazı, Rölenti sensörü,gibi bir sürü işlem yapılmış çözülmemişti daha sonra bir elektrikçi sigorta tablosunda amperi yüksek bir sigorta tespit ediyor.Amperi yüksek sigorta atamayınca kısa devre yaparak bazı kablolara zarar vermiş.Zarar gören kablonun beyne giden devir kablosu veya rölanti kablosu da olabilir tespit edilmiş.Yeni hat çekilerek sorun çözülmüş.İyi bir elektrikçiden bilgi almak sorunu çözebilirbelki.Geçmiş olsun

“Motor-Mekanik Arızalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

oto anahtarı