Nissan Skystar Seyir halinde motor durma

Motor, yürüyen aksam ve diğer mekaniksel arızalar
Kullanıcı avatarı
hsynsbs
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Pickup-Skystar
Meslek: kalite kontrol

Nissan Skystar Seyir halinde motor durma

Mesajgönderen hsynsbs » 25 Haz 2018, 16:46

merhaba arkadaşlar aracım 2004 nissan skystar yolda 100 le de gitsem 50 lede gitsem fark etmiyor birden motor duruyor motor ışığı sarı yanıyor yağ ışığı kırmızı yanıyor ve akü ışığı kırmızı yanıyor. direksiyon taş gibi oluyor çok zor dönüyor. devir falan soracak olursanız fark etmiyor 1-2 arasında da oluyor 2-3 arasında da birden bire kafasına esince oluyor bazen ayda 1 kere yapıyor bazen haftada 5 kere sorun sizce neden kaynaklıdır yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Otomobil: Micra
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Nissan Skystar Seyir halinde motor durma

Mesajgönderen Ally_07 » 26 Haz 2018, 11:35

Benim aklıma yakıt sistemi ile ilgili bir sorun olabileceği geliyor, yalnız bence bu şekilde kullanmasanız daha iyi seyir halinde motor durması ile direksiyon hakimiyetini sağlayamamanız oldukça tehlikeli.
hsynsbs yazdı:merhaba arkadaşlar aracım 2004 nissan skystar yolda 100 le de gitsem 50 lede gitsem fark etmiyor birden motor duruyor motor ışığı sarı yanıyor yağ ışığı kırmızı yanıyor ve akü ışığı kırmızı yanıyor. direksiyon taş gibi oluyor çok zor dönüyor. devir falan soracak olursanız fark etmiyor 1-2 arasında da oluyor 2-3 arasında da birden bire kafasına esince oluyor bazen ayda 1 kere yapıyor bazen haftada 5 kere sorun sizce neden kaynaklıdır yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
hsynsbs
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Pickup-Skystar
Meslek: kalite kontrol

Re: Nissan Skystar Seyir halinde motor durma

Mesajgönderen hsynsbs » 29 Haz 2018, 14:05

sorun elektriksel çıktı eğer aynı sorunu yaşayanlar varsa tüm elektrik tesisatına baktırsınlar derim

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Otomobil: Micra
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Re: Nissan Skystar Seyir halinde motor durma

Mesajgönderen Ally_07 » 30 Haz 2018, 18:54

hsynsbs yazdı:sorun elektriksel çıktı eğer aynı sorunu yaşayanlar varsa tüm elektrik tesisatına baktırsınlar derim
Kaza bela olmadan sorunun çözülmesine sevindim, geçmiş olsun.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

“Motor-Mekanik Arızalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

oto anahtarı