Hızlanma sorunu

Motor, yürüyen aksam ve diğer mekaniksel arızalar
Kullanıcı avatarı
AlperBst
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Almera
Meslek: Muhasebe

Hızlanma sorunu

Mesajgönderen AlperBst » 09 Şub 2019, 11:38

Merhaba arkadaşlar uzun bi süredir burayı takip ediyorum

4 yıldır Nissan almera tekna kullanıcısıyım şimdiye kadar çok şükür bi sorun yaşatmadı ve çokta memnunum açıkçası...

Ama son 3 haftadır çözemediğim bi problem var bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

Aracım hızlanmıyor devirde yükselmiyordu ustaya götürdüm gaz kelebeği dedi götürdüm yaptırdım temizlettim adaptasyon yapılacak dedi onuda yaptırdım yine olmadı araç bir türlü hızlanmıyor devir zor yükseliyor 100 km hızı geçemiyorum

En son ustanın dediği hava girişinde problem olabilir dedi o parçayı araştırın dedi başka çözümü varmıdır

Aracımda LPG yok yakıt aşırı derece yükseldi bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen

Kullanıcı avatarı
nissanmuhibi
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Primera
Meslek: Bilişim

Re: Hızlanma sorunu

Mesajgönderen nissanmuhibi » 10 Şub 2019, 22:35

Merhaba,
Öncelikle aracınızı Nissan'dan anlayan bir ustaya götürün derim. Nissan'ı bilmeyen usta "hava girişinde problem olabilir" der. Ama ne demek istemiş, hangi parçadan bahsetmiş belli değil. İyi bir Nissan ustası aracı arıza tespit cihazına bağlar kontrol eder. Hata kodu varsa ona göre çözüm üretir. Zaten aracınız hakkında tecrübesi vardır ve ona göre çözüm bulur. Hangi ildesiniz bilmiyorum, Ankara'da usta tavsiye edebilirim.
Kolay gelsin.

“Motor-Mekanik Arızalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

oto anahtarı