Nissan Qashqai Kapı Kolonu Değiştirmek

Ses ve Görüntü Sistemleri Hakkında Detaylı Bilgiler
Kullanıcı avatarı
BlacKDeWiL
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: Esnaf
İletişim:

Nissan Qashqai Kapı Kolonu Değiştirmek

Mesajgönderen BlacKDeWiL » 07 Tem 2016, 18:14

Evet arkadaşlar 1.6 benzinli otomatik 2012 model bir qashqai aldım. Ve gördüğüm kadarıyla orjinal ses sistemi olan araçlar içerisinde rastladığım en berbat ses kalitesine sahip araç.

Buna Hyundai Elantrada dahil (Hyundaiyi Beğenmeyen kişiler olduğu için özellikle belirttim.) elantramda orjinal sistem olmasına rağmen çok yüksek olmasada çok temiz ses verebilen hoperlörler vardı. Nissan bu konuda tamamen hayal kırıklığı.

Şimdi sormak istediğim şey ise. Bu kapı kolonlarını daha kaliteli kolonlar takarak anfi vb. birşey kullanmadan değiştirebilirmiyim.

Lütfen anfi bas tak gibi safsata önerilerinde bulunmayın. Ben 35 yaşında biriyim 20 lik genç tayfasından değilim müziği millete dinletmek değil kendim temiz ses almak istiyorum sadece. Ve bu orjinal hoperlörlerle malesef mümkün değil.

Bu kapı kolonları Kaç Cm dir ve pioneer'in 45 watt rms lik hoperlörlerini anfi veya benzeri bir yükseltici kullanmadan bu araçta kullanabilirmiyiz. Tahminimce cd çaların çıkış gücü 4*45 dir diye tahmin ediyorum. Ondanda çalmamışlardır umarım.

Farkettiğim kadarıyla. Arka kapı kolonları bass özellikli ön kapı kolonları tiz sesleri verme özellikli. Arkalara pioneer mid bass takıp önlerede tiz özellikli güzel bir pioneer takıp işimi görebilirmiyim orjinal cd çalar bunu kaldırırmı. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

2012 Qashqai Tekna Sport Pack CVT Otomatik.

“Ses ve Görüntü Sistemleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

oto anahtarı