nissan qashqai 2011 bluetooth sorunu

Ses ve Görüntü Sistemleri Hakkında Detaylı Bilgiler
Kullanıcı avatarı
bedocan3
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: diğer

nissan qashqai 2011 bluetooth sorunu

Mesajgönderen bedocan3 » 20 Eki 2016, 17:30

merhaba arkadaşlar nissan qashqai 2011 platinum 1,5 dcı aracımda bluetooth üzerinden telefon görüşmeleri yapıyorum.telefon görüşmelerinde değil ama görüşmelerin olmadığı zamanlarda 5-10 dk da bir multimedia sistemi kapanıp yeniden açılıyor tabi program dinliyorsam yarıda kesiliyor şarkı kesiliyor vs.bluetooth kapattığımda böyle bir sorun yok..telefon iphone 6 plus..
böyle bir sorun başına gelen ve nasıl çözdüğünü yazan olursa sevinirim..multimedia sistemini resetledim hatta kendi kendine kapanıp açıldığından dolayı sistem bir seferde kitlenip şifre istedi broşürden şifreyi girdim de açıldı.

Kullanıcı avatarı
Cguven
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: Memur

Re: nissan qashqai 2011 bluetooth sorunu

Mesajgönderen Cguven » 04 Ara 2016, 15:12

Merhaba
Bende birkaç gün önce 2011 model qashqai+2 tekna pack satın aldım.telefonun bluetooth ile multimedya ya hic baglanmiyor.defaten denedim.olmadı.eşlestirme sorunu diyor.benim sorunum sizden farklı belki ama araç ayni üretim yilina sahip olduğu için karşılaşmış olabilirsiniz diye sormak istedim.bluetooth yazılım veya protokol sorunu olabilir.nissan yetkili servisi çözebilir mi?iyi günler

“Ses ve Görüntü Sistemleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 28 misafir

oto anahtarı