Qashqai j11 radyo Problemi

Ses ve Görüntü Sistemleri Hakkında Detaylı Bilgiler
Kullanıcı avatarı
okurorhan
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: FT

Qashqai j11 radyo Problemi

Mesajgönderen okurorhan » 13 Nis 2017, 21:42

Arkadaşlar merhaba,

2016 model J11 Qashqai Black edition aracımı radyo kanallarının cızırtılı olması nedeni ile servise götürmüştüm. Cihazı garanti kapsamında değiştirdiler ancak sorun devam ediyor. Hareket halinde olsun yada olmasın radyo cızırtıları san sıkıcı boyutta. Tekrar servis yolu gözüküyor ancak anten değişimi derler ise tavan sökülmek zorunda kalacak. Benzer problemi yaşayan oldu mu?

Kullanıcı avatarı
TJ320
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: serbest
İletişim:

Re: Qashqai j11 radyo Problemi

Mesajgönderen TJ320 » 07 Ağu 2017, 16:29

merhaba kimse cevap vermemiş bilgimi paylaşayım istedim öncelikle köpek balığı antenler daha kötü orjinali biraz daha iyi çekiyor ama servisin bana yaptığı saçma açıklama şu frekanslar yurtdışına ayarlıymış açısı burda sorun yaşayabilirmişiz birde benim kendi deneyimim şu iyi çeken bir yer tespi edip otomatik kayıt yaptığımızda çekmeyen yerde çektiriyoruz mesela 94,3 istiyoru oldumuz semtte yerde çekmiyo çıkmıyo tutmuyo ayarlarken otomatik kayıt yaptımızda kayıttan girince çalıyor ama flash bellek en iyisi :)

34 TJ 320
MEHMET DURSUN

Kullanıcı avatarı
AEY115
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: sağlık

Mesajgönderen AEY115 » 04 Eyl 2017, 22:09

Merhaba,
benim radyo ara sıra cızırtılı yayın alıyor. Aslında radyo doğru dürüst çekmiyor:))

Kullanıcı avatarı
Ali koyuncu
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Laboratuvar tekn.

Mesajgönderen Ali koyuncu » 29 Eki 2017, 04:52

Merhaba.
Benim daha önce kullandığım opel astrada da aynı problem vardı. Sanırım köpek balığı sırtı antenlerde bu sıkıntı var. Bir de bulunduğunuz bölgenize göre değişiyor. Merkeze uzaklık etrafınızdaki dağ, tepe vs.

“Ses ve Görüntü Sistemleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

oto anahtarı