qashqai skypack- video oynatma özelliği hakkında

Ses ve Görüntü Sistemleri Hakkında Detaylı Bilgiler
Kullanıcı avatarı
ozdere
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: serbest

qashqai skypack- video oynatma özelliği hakkında

Mesajgönderen ozdere » 27 Kas 2017, 13:10

Mehabalar, aranıza yeni katıldım. qashqai skypack modellerinde (makyajlı kasa) klip oynatma özelliği var mıdır

Kullanıcı avatarı
laco
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:
İletişim:

Re: qashqai skypack- video oynatma özelliği hakkında

Mesajgönderen laco » 29 Kas 2017, 20:08

Ben de kendi aracımda denedim, müzik listesi dışındaki dosyaları görmüyor cihaz. sadece müzik dosyalarını sıralıyor. Ben çalıştırmıyor diye kanaat getirdim. şaşırmadım da. çalıştıran hiç duymamıştım bu güne kadar (başka markalarda da). bu piyasa navi cihazlarının en cazip tarafı bu konu zaten. all in one özelliği cazip hale getiriyor. tv, radyo, navi, cd changer, bluetoot, mp4 desteği vb.

Cihan Şenol
Qashqai 1.2 X-Tronic Skypack - 2017 FL

Kullanıcı avatarı
ozdere
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: serbest

Mesajgönderen ozdere » 30 Kas 2017, 13:18

laco yazdı:Ben de kendi aracımda denedim, müzik listesi dışındaki dosyaları görmüyor cihaz. sadece müzik dosyalarını sıralıyor. Ben çalıştırmıyor diye kanaat getirdim. şaşırmadım da. çalıştıran hiç duymamıştım bu güne kadar (başka markalarda da). bu piyasa navi cihazlarının en cazip tarafı bu konu zaten. all in one özelliği cazip hale getiriyor. tv, radyo, navi, cd changer, bluetoot, mp4 desteği vb.

Bilgi için teşekkürler. anlaşılan geri görüş kamerası ve navigasyon dışında hiç espirisi yok.

Kullanıcı avatarı
Durmuş Keleş
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: emekli

Mesajgönderen Durmuş Keleş » 12 May 2019, 20:54

bir çok format denedim usb den müzikten başka bir şey bulamadım ama albüm kapak resimlerini gösterdiğine göre görüntü de olması gerekir diye düşünüyorum araştırdım bir çok format ve çözünürlük diye bahseden arkadaşlar var kayıt formatını bilemediğimiz için diye düşünüyorum bunu yapabilen arkadaşlar vardır muhakkak bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim aracım 2014 1.5 black edişin

“Ses ve Görüntü Sistemleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

oto anahtarı