Yedek Parça Hakkında Yardım

(K11) (K12) (K13) Micra otomobiliniz için
Kullanıcı avatarı
tRoya06
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Micra
Meslek: İşletmeci

Yedek Parça Hakkında Yardım

Mesajgönderen tRoya06 » 19 Mar 2018, 10:42

Arkadaşlar merhabalar, 97 model otomatik micra sahibiyim. Aracımda kaporta ve mekanik olarak değişmesi gereken parçalar var. Ancak İstanbul Anadolu yakası parça temin edebileceğim güvenilebilir bir yere ihtiyacım var. Yetkili servisler ile görüştüm fakat fiyatlar çok uçuk. Haliyle piyasadan almak zorundayım. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: Yedek Parça Hakkında Yardım

Mesajgönderen Ally_07 » 22 Mar 2018, 10:14

tRoya06 yazdı:Arkadaşlar merhabalar, 97 model otomatik micra sahibiyim. Aracımda kaporta ve mekanik olarak değişmesi gereken parçalar var. Ancak İstanbul Anadolu yakası parça temin edebileceğim güvenilebilir bir yere ihtiyacım var. Yetkili servisler ile görüştüm fakat fiyatlar çok uçuk. Haliyle piyasadan almak zorundayım. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar

@MHB rumuzlu üyemizle iletişim kurabilirseniz faydası dokunur diye düşünüyorum. Belki büyük şehirlerde çıkmacılara bakabilirsiniz, bir çoğu sahibinden.com sitesinde satış yapıyor gördüğüm kadarıyla. Sanayi sitelerinde (veya internette) Japon araç parçası satan bir çok yer de var aslında. Tabi biraz zahmetli olacaktır ama iyi bir araştırma ile bazı ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz sanırım. Elde ettiğiniz bilgileri burada da paylaşırsanız memnun oluruz.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
MHB
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Re: Yedek Parça Hakkında Yardım

Mesajgönderen MHB » 24 Mar 2018, 00:01

Ben avrupa yakasındayim ikitelli sanayide parçalarını buldum öyle her yerde bulunamayabilir ama bi kaç tane büyük japoncu var onlarda mevcut. Aksarayda da bulabilirsiniz. Çıkma parca için ikitellideki cikmacilara bakabilirsiniz.
Ayrıca letgoda satış yapan birisi var elinde suriyeden getirdiği ve parçaladığı bir tek kapı micra mevcuttu hala elinde parçaları olabilir yeri bağcılar çiftlikte
05303602287

Siz ihtiyacınız olan parçaları yazarsanız daha iyi olur ona gore bakariz

ASUS_Z012D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ufaktefektamiratlar

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Re: Yedek Parça Hakkında Yardım

Mesajgönderen Ally_07 » 24 Mar 2018, 00:37

MHB yazdı:Ben avrupa yakasındayim ikitelli sanayide parçalarını buldum öyle her yerde bulunamayabilir ama bi kaç tane büyük japoncu var onlarda mevcut. Aksarayda da bulabilirsiniz. Çıkma parca için ikitellideki cikmacilara bakabilirsiniz.
Ayrıca letgoda satış yapan birisi var elinde suriyeden getirdiği ve parçaladığı bir tek kapı micra mevcuttu hala elinde parçaları olabilir yeri bağcılar çiftlikte
05303602287

Siz ihtiyacınız olan parçaları yazarsanız daha iyi olur ona gore bakariz

ASUS_Z012D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@MHB ilginiz ve destekleriniz için teşekkürler...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

“Nissan Micra Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

oto anahtarı