yeni mikra sahibi

Forumu kullanmaya başlamadan önce burada kendinizi tanıtınız
Kullanıcı avatarı
scorpion69
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Micra
Meslek: Mühendis

yeni mikra sahibi

Mesajgönderen scorpion69 » 06 Tem 2018, 20:25

Merhabalar
2017 model match donanım mikra aldım, forumlardan fazlasıyla istifade eden biri olarak değerli paylaşımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: yeni mikra sahibi

Mesajgönderen Ally_07 » 07 Tem 2018, 13:01

scorpion69 yazdı:Merhabalar
2017 model match donanım mikra aldım, forumlardan fazlasıyla istifade eden biri olarak değerli paylaşımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Aramıza hoş geldiniz.

Micra başlığımız altında (bkz. viewforum.php?f=16 bağlantısı) merak ettikleriniz için doğrudan Micra ile ilgili konular var.

Sorularınızın cevabını bulamazsanız ilgili başlık altından devam etmeniz iyi olacaktır, böylece ileride ihtiyacı olanlar için kolaylık olur.

Dilerseniz anahtar kelimelerle ile forumu içi arama yaparak da yararlanabilirsiniz. Sizin de katkılarınızla mevcut bilgilerin daha da çoğalmasını dileriz.

Diğer başlıklar altında da genel kapsamda otomobillerle ilgili bir çok konuda faydalanabileceğiniz paylaşımlar mevcut.

İyi forumlar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
sipartacus
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Re: yeni mikra sahibi

Mesajgönderen sipartacus » 08 Tem 2018, 16:58

Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun, aynı aracı bizde 1 haftadır kullanıyoruz.

[color=#0000FF]K13 Micra 1.2 CVT

Kullanıcı avatarı
MHB
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Mesajgönderen MHB » 08 Tem 2018, 17:00

hayırlı uğurlu olsun hoşgeldiniz.

ASUS_Z012D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ufaktefektamiratlar

Kullanıcı avatarı
Metus
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen Metus » 11 Tem 2018, 23:07

Merhaba, ben de 2016 model micra sahibiyim. Daha önce otomatik vites araç çok fazla kullanmadığım için bir takım merak ettiğim konular mevcut. Bunlar hakkında değerli görüşlerini paylaşacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle araç hareket halinde iken vitesi “L” konumuna alabiliyor muyuz? Dik yokuşları çıkarken araç zorlanabiliyor. Kullanma klavuzunu ve forumda yazılanları okuyorum. Bu tür yokuş iniş ve çıkışlarda “L” konumunda aracı kullanmanın daha iyi olduğu yazılmış. Ancak hareket halinde iken aracı bu konuma almak, fren pedalına basmadan vites geçişi sağlamak mümkün mü?

Aynı şekilde vitesin üzerindeki “S” sport modunu hangi durumlarda kullanıyorsunuz? Hangi durumlarda kullanmayı tercih ediyorsunuz?

Şimdiden teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Re: yeni mikra sahibi

Mesajgönderen Ally_07 » 11 Tem 2018, 23:14

Metus yazdı:Merhaba, ben de 2016 model micra sahibiyim. Daha önce otomatik vites araç çok fazla kullanmadığım için bir takım merak ettiğim konular mevcut. Bunlar hakkında değerli görüşlerini paylaşacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle araç hareket halinde iken vitesi “L” konumuna alabiliyor muyuz? Dik yokuşları çıkarken araç zorlanabiliyor. Kullanma klavuzunu ve forumda yazılanları okuyorum. Bu tür yokuş iniş ve çıkışlarda “L” konumunda aracı kullanmanın daha iyi olduğu yazılmış. Ancak hareket halinde iken aracı bu konuma almak, fren pedalına basmadan vites geçişi sağlamak mümkün mü?

Aynı şekilde vitesin üzerindeki “S” sport modunu hangi durumlarda kullanıyorsunuz? Hangi durumlarda kullanmayı tercih ediyorsunuz?

Aramıza hoş geldiniz.

Micra başlığımız altında (bkz. viewforum.php?f=16 bağlantısı) merak ettikleriniz için doğrudan Micra ile ilgili konular var.

Sorularınızın cevabını bulamazsanız ilgili başlık altından devam etmeniz iyi olacaktır, böylece ileride ihtiyacı olanlar için kolaylık olur.

Dilerseniz anahtar kelimelerle ile forumu içi arama yaparak da yararlanabilirsiniz. Sizin de katkılarınızla mevcut bilgilerin daha da çoğalmasını dileriz.

Diğer başlıklar altında da genel kapsamda otomobillerle ilgili bir çok konuda faydalanabileceğiniz paylaşımlar mevcut.

İyi forumlar.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
sipartacus
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Mesajgönderen sipartacus » 12 Tem 2018, 09:00

Metus yazdı:Merhaba, ben de 2016 model micra sahibiyim. Daha önce otomatik vites araç çok fazla kullanmadığım için bir takım merak ettiğim konular mevcut. Bunlar hakkında değerli görüşlerini paylaşacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

Sport modunu güç gereken durumlarda kullanıyorum, l moduna hareket halinde geçebiliyoruz.

[color=#0000FF]K13 Micra 1.2 CVT

Kullanıcı avatarı
Metus
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Re: RE: Re: yeni mikra sahibi

Mesajgönderen Metus » 12 Tem 2018, 22:23

Ally_07 yazdı:

Aramıza hoş geldiniz.

İyi forumlar.

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

“Tanışma Bölümü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

oto anahtarı