pedalbox

(N15) (N16) Nissan Almera
Kullanıcı avatarı
SIYAMI BASPINAR
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: Madenci

pedalbox

Mesajgönderen SIYAMI BASPINAR » 20 Eki 2018, 22:10

selamun aleykum dostlar etrafında yada sahsında tepkime arttırıcı ürün kullanan var mı acaba .

Kullanıcı avatarı
SIYAMI BASPINAR
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: Madenci

Re: pedalbox

Mesajgönderen SIYAMI BASPINAR » 11 Ara 2018, 22:23

Ekimin basinda aldim urunu ve kullanmaya basladim . Kulllanacak yada alacak arkadaslara ne alin nede almayin diye tavsiyede bulunabilirim . Fiyat bakimindan evet biraz yuksek . Zonguldak ta bayii olmadigi icin Bartin dan aldim , fakat satici arkadasin ben kadar dahi bilgisi yoktu bence, sonucta para veriyoruz arastirmamiz gerek.
Ilk denemede dahi gaz daki ilk tepkimeyi inanilmaz hissediyorsunuz , arac yaklasik 4 yildan fazla oldu bende kalkista stop ettirdim arabayi . Test surusune ciktik ve aracin gaz tepkimesi gercekten mukemmel , arac cok cabuk kendini toparliyor , arac sollamaya cok daha guvenle cikiyorsunuz , hafif yokusta da denedik arac gercekten cok farkli bir arac gibi geliyor ne bayilma nede vites dusurme gerekiyor 1 ile ciktigim arac nerdeyse 3 isteyecek . Neyse bayideki arkadas yolda habire gaza fazla basma gaza fazla basma diye diye bize iteledi . Sebebini halen anlamis degilim

Not : PAYLASIMLARIMDA NE BIR KAR AMACI NEDE KOTULEME VARDIR sadece sahsi tecrubelerimin paylasimidir^

-arac ilk kalkislarda , rampada bayilmalarda , devir dusmesinde gercekten ama gercekten mukemmel ( anlatilanlar gibi sizin yerinize fazladan gaza basmiyor , rampada gazi oldursemde 2 ile cikamadigim yeri cok ama cok rahat arac bayilmadan cikiyorum )
-dusunulenin aksine yakit artisi hic hissetmedim
-araca fazladan bir beygir yuklemesi falan yapmiyor , sadece aracin hantalligi gidiyor
ARIZA : KAM MILI arizasi yasadim kasim ayinda arac sogukken hicbirsey yok , motor isininca 1.5 deviri gecemiyorum ve degismek zorunda kaldik . Akabinde bayii ile gorustum ve kendileri ile alakali bir ariza olmadigi motorla dir elektronik aksamdandir diyip gecistirmeye calistilar . Firma ile irti atibata gecince ikinci bir ariza olusuncaya kadar kullanmaya karar verdim :OOO :OOO :OOO
Daha farkli arizalar olacak mi suan icin bilmiyorum ama devamini bekliyorum acikcasi, ama verdigi hissiyattan oturude kullanmaktan vazgecmekte istemiyorum
Netice itibari ile cig kofte gibi kullanirken iyi ama kullanim esnasinda olusacaklarda pek muhattap bulmak zor

“Nissan Almera Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

oto anahtarı