QASHQAI 2018-2017 FL AKSESUAR

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
laco
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek:
İletişim:

QASHQAI 2018-2017 FL AKSESUAR

Mesajgönderen laco » 16 May 2018, 09:29

Merhaba,

Benim Nissan Tr e bir eleştirim olacak malesef. Yeni qashqai Ekim 2017 den beri piyasada olmasına ve şu an 20 binden fazla satılmasına rağmen Nissan Tr. hala aksesuar tanıtımı yapmamış, aksesuar katoloğu yayınlamamış ve bu konuda aylardır yaptığım talep ve başvurularıma da kayıtsız kalmıştır.

Yaptığım bütün başvurularımda beni ısrarla sitedeki eski aksesuar katoloğuna yönlendirmekten bıkmadı. tamponlar değişti, dış aksesuarlar uymuyor desem de kime anlatıyon......

Sitedeki arkadaşlarımdan 2018 kasa qashqai için ön arka difüzör aksesuar tespiti olması halinde bana da bilgi vermeleri durumunda çok mutlu olurum.

Piyasada belli başlı 3-5 aksesuar firmaları ile de e-posta yoluyla yazıştım. Onlar da 'Bize de ulaşmadı.' şeklinde yanıt verdiler. Bir tek TAMSAN 'Yakında elimizde olacak' cevabı verdi. Onlar da tedarik çalışması mı yaptılar yoksa 'Artık piyasaya çıkar' diye düşünerek zaman kazanacak bir cevap mı yazdılar emin değilim.

Burada çok şaşırtıcı olan Nissan Tr.nin bu konudaki kayıtsızlığı. Gerçi sonradan farkettim ki, qasahqai den aylar önce çıkan X-Trail Aksesuar katoloğu da daha güncellenmemiş. Anlaşılıyor ki gündemlerinde böyle bir konu yok.....

Youtube da bu konuda paylaşılmış ve içerisinde kullanıcılara iki seçenek sunan en yeni link ise şudur:
https://youtu.be/xAdvn19iNUU

Saygılar, iyi günler...

Cihan Şenol
Qashqai 1.2 X-Tronic Skypack - 2017 FL

Kullanıcı avatarı
laco
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek:
İletişim:

Re: QASHQAI 2018-2017 FL AKSESUAR

Mesajgönderen laco » 18 May 2018, 23:03

Merhaba arkadaşlar.
Aksesuar sorununu kendi yöntemimle çözme yoluna gittim. Benim aracım skypack donanım. Ön ve arkaya difüzör görünümü verecek şekilde boya yaptırdım. aracı tanıyanlar bilecektir. farlar ile sislerin arasındaki kaşlar siyah normalde oralara da aynı boyadan design pack donanımda olan görünümü verdirdim. Uygulamadan memnun kaldım. Denemek isteyenlere tavsiyem. Sanki boya tonu 1-2 ton daha açık olabilirmiş diye düşündüm. gölgede bulutlu havada biraz koyu kalıyor sanki. açık gri yerine kırık beyaz da düşünülebilir sanki. Umarım fikir verir meraklısına. (1 gün içinde , bedeli 200TL. ye halloldu. Mayıs 2018.)
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Cihan Şenol
Qashqai 1.2 X-Tronic Skypack - 2017 FL

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

oto anahtarı