Lastik için Sıcak Fırsat

Nissan marka araçlar için Jant konuları ve Lastik seçimleriniz.
Kullanıcı avatarı
Çağlar ATMACA
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Primera
Meslek: Driver
İletişim:

Lastik için Sıcak Fırsat

Mesajgönderen Çağlar ATMACA » 01 Ara 2013, 00:58

2001 2.0 elegance için fabrikasyon 195/60/15 ama ben 205/60/15 kullanmak istiyorum ve markalı uygun fiyat lastik bulduğum alttaki linkteki lastik için ne dersiniz

DUNLOP 205/60 R15 91H SP SPORT 300

http://www.hepsiburada.com/liste/dunlop ... #Gorseller

2001 Nissan Primera 2.0 HCVT

Kullanıcı avatarı
ozkanates
YASAKLI KULLANICI
YASAKLI KULLANICI
Meslek: öğrenci

Re: Lastik için Sıcak Fırsat

Mesajgönderen ozkanates » 01 Ara 2013, 04:35

abi arkadasima 195 60 15 88h dunlop sport aldik cok memnun.
sen daha cok memnun kalacaksin. cunku tabani genisletmeyi dusunuyosun. cok memnun kalirsin. fiyatta cok uygun ben kacirma derim. saygilar.

Hayat Sevince Güzel....

Kullanıcı avatarı
Taylansancak
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek:

Mesajgönderen Taylansancak » 01 Şub 2014, 20:00

Bu sitede çok uygun lastik fiyatları. Ben bir kez satın aldım. 1. Si eski lastik gönderiyorlar. 2 buçuk senelik lastik gönderdiler bana.ben uzun uzun şikayet edince tedarikçi firma beni aradı. Uzun uzun tartıştık. Biyere varamadık. Bu tartışmanın ardından sitede satılan eski lastiklerin altına : " Ankara ticaret odası bilmem ne uyarısı: lastik ömrü uygun saklama koşullarında 10 yıldır bilmem ne.." Diye uyduruk bir yazı yazdılar... Geçmiş olan 2-3 yılda nerede sakladığınızı ben nereden bileceğim??? Lastik ömrü 5 yıldır arkadaş. Senede 3 bin km yapıyorsam 15.000 km de o lastiği değiştiririm ben.
Az km yapıyorsanız asla almayın 2yıllık lastik. He ben senede 30 bin yapıyorum o yüzden önemsemedim kullanmaya devam ettim.
Bir de lastikçi arkadaşım bu dunloplar çakma dunlop diye bir açıklama yaptı bana.kod larını gösterdi bana bak böyle böyle kodlu bir dunlop yok vs... Kendisi dunlop bayii.. Ama o konuyu ben çok iyi bilmediğimden dolayı net birşey soyleyemiyorum...
Siteden lastik almak isterseniz öncelikle tedarikçi firma ile irtibata geçip kafanızdaki bütün soruları sorun..

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Meslek: Filo Kiralama

Mesajgönderen FelixCrail » 01 Şub 2014, 21:05

Netten lastik almak saglıklı degil zaten. Gecmiş olsun

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

“Nissan Lastik - Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir

oto anahtarı