Konya'dan selamlar

Forumu kullanmaya başlamadan önce burada kendinizi tanıtınız
Kullanıcı avatarı
rahman42
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Primera
Meslek: özel güvenlik

Konya'dan selamlar

Mesajgönderen rahman42 » 15 Oca 2015, 02:43

ismim abduırrahman 28 yaşında evliyim konya merkezde ikamet ediyorum kamu kurumunda güvenlik görevlisiyim
2000 model siyah renkde 1,6 nıssan prımera comfort aracım var.
Rabbim herkese kazasız belasız yolculuk nasip etsin

Kullanıcı avatarı
spoilerci
MODERATOR
MODERATOR
Meslek: Primera P12 Tekna
İletişim:

Re: Konya'dan selamlar

Mesajgönderen spoilerci » 15 Oca 2015, 16:37

rahman42 yazdı:ismim abduırrahman 28 yaşında evliyim konya merkezde ikamet ediyorum kamu kurumunda güvenlik görevlisiyim
2000 model siyah renkde 1,6 nıssan prımera comfort aracım var.
Rabbim herkese kazasız belasız yolculuk nasip etsin

hayırlı uğurlu olsun hoş geldiniz foruma, iyi dilekleriniz için teşekkürler :D

HERKES HAYAL KURAR, AMA BAZILARI GERÇEKLEŞTİREBİLİR...
[img]https://hizliresim.com/XoYQmo[/img]

Kullanıcı avatarı
mehmetakif1988
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: bankacı

Mesajgönderen mehmetakif1988 » 16 Oca 2015, 16:47

hayırlı olsun abdurrahman bey, bende yeni üyeyim. 2000 2002 arası primera almayı düşünüyorum bi kaç aya kadar(konyadan). yalnız lpg de ne kadar yakar kullanan birisinden bilgi almak isterim. Ayrıca bu primeraların 1.6. sı ile 1.8 i arasında elden çıkarma anlamında bi fark olurmu, yani az tutulur gibi bir durum varmıdır. autodata.net ten baktıgımda 1.6 ile 1.8 yakıt arasında 0.04 litre gibi bir fark vardı. 1.6 mı almalıyım 1.8 mi almalıyım. birde bu luxury comfort arasınaki bariz farlılıklar nelerdir. bilen varsa belirtirse sevinirim.

Kullanıcı avatarı
rahman42
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: özel güvenlik

Mesajgönderen rahman42 » 21 Oca 2015, 04:08

kardesim benim bildigim 1.8 motor 1.6 ya gore az yakiyo tutulma meselesine gelince nedense 1.6 tutulur ve satisi 1.8 veya 2.0 a gore kolay olr benim arac en son lpg de 23 krs yakti karma 30 krs falandir tabi bu sehir ici benim avizane bildigim bu daha iyyi bilen kardeslerime sormak icin sohbey forumlarini gez ve yaz

Kullanıcı avatarı
1.burak
Platin Üye
Platin Üye
Meslek: İlaç Mümessili

Mesajgönderen 1.burak » 21 Oca 2015, 15:34

mehmetakif1988 yazdı:hayırlı olsun abdurrahman bey, bende yeni üyeyim. 2000 2002 arası primera almayı düşünüyorum bi kaç aya kadar(konyadan). yalnız lpg de ne kadar yakar kullanan birisinden bilgi almak isterim. Ayrıca bu primeraların 1.6. sı ile 1.8 i arasında elden çıkarma anlamında bi fark olurmu, yani az tutulur gibi bir durum varmıdır. autodata.net ten baktıgımda 1.6 ile 1.8 yakıt arasında 0.04 litre gibi bir fark vardı. 1.6 mı almalıyım 1.8 mi almalıyım. birde bu luxury comfort arasınaki bariz farlılıklar nelerdir. bilen varsa belirtirse sevinirim.

Öncelikle hoşgeldiniz.. 2000 2001 model olarak satılan makyajlı kasa Primera P11-144 olarak geçiyor.. Elden çıkarma konusuna gelince 1600-1800 motorlar manuel, 2000 motorlarda CVT şanzuman var.. Tek etken bu oluyor bizim araçlarda elden çıkarma konusunda.. Yoksa 1600-1800 arasında tutulma konusunda bir farklılık yok.. Bizim araçların vatanı Konya.. Temiz bir araç ilanı verdiğinizde arayanların %80'i Konya'dan oluyor.. Sebebini bilmiyorum.. Belki servis imkanı, belki düzlüklerin çok olması, belkide ucuza orta lüks sınıfta donanımlı bir araca binme eğiliminin Konya'da daha çok olması, vs.... Luxury ve Comfort arasında dış donanımda ön far yıkama farkı var, Comfort'ta far yıkama yok, Luxury'de var.. Alüminyum alaşımlı jant Luxury'de var Comfort'ta jant kapağı var.. Luxury'de ön sis farı var, Comfort'ta yok.. İçerde ise çok büyük farklılıklar yok.. 2000 motorlarda deri koltuk ve ısıtmalı ön koltuklar var fakat 1800 motorlarda ısıtmalı koltuk varmı bilmiyorum.. Umarım gönlünüze göre temiz bir araç bulursunuz.. Bol şans..

“Tanışma Bölümü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir

oto anahtarı