KENDİMİ TANITAYIM

Forumu kullanmaya başlamadan önce burada kendinizi tanıtınız
Kullanıcı avatarı
philosopher
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Micra
Meslek: Veteriner Hekim

KENDİMİ TANITAYIM

Mesajgönderen philosopher » 22 Nis 2017, 00:41

Merhabalar ,
Sanırım üye olalı bayağı zaman geçti ancak bu bölümden tanışma konusu açıp açmadığımdan emin olamadığımdan yazmak istedim.
Ben 2015 senesinde 2004 model Yeşil Micra 1,2 Otomatik alarak aranıza katıldım.
İstanbul-Beylikdüzü'nde ikamet ediyorum.
İlk etapta eşimin ve kendimin acemiliğimizi atmak için bu marka ve modeli tercih etsek de,aracımız açıkçası bize umduğumuzun üzerinde işlevsel ve yeterli geldiğinden şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum.
Henüz malesef bu çevrede aracımı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğim bir usta bulamadım.Usta önerilerine açığım.
Teşekkür eder ve bol paylaşımlı forumlar dilerim...

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Otomobil: Micra
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: KENDİMİ TANITAYIM

Mesajgönderen Ally_07 » 27 Nis 2017, 14:56

philosopher yazdı:Merhabalar ,
Sanırım üye olalı bayağı zaman geçti ancak bu bölümden tanışma konusu açıp açmadığımdan emin olamadığımdan yazmak istedim.
Ben 2015 senesinde 2004 model Yeşil Micra 1,2 Otomatik alarak aranıza katıldım.
İstanbul-Beylikdüzü'nde ikamet ediyorum.
İlk etapta eşimin ve kendimin acemiliğimizi atmak için bu marka ve modeli tercih etsek de,aracımız açıkçası bize umduğumuzun üzerinde işlevsel ve yeterli geldiğinden şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum.
Henüz malesef bu çevrede aracımı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğim bir usta bulamadım.Usta önerilerine açığım.
Teşekkür eder ve bol paylaşımlı forumlar dilerim...

aslında tanıtmışsınız ama arada kalmış :-) http://www.nissanclubtr.com/forum/viewtopic.php?f=105&t=3936&p=27617#p27617

olsun yine de hoş geldiniz diyelim :-)

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

“Tanışma Bölümü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

oto anahtarı