TANIŞMA

Forumu kullanmaya başlamadan önce burada kendinizi tanıtınız
Kullanıcı avatarı
ALTERNANS
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Navara
Meslek: Tekstil bebek giyim

TANIŞMA

Mesajgönderen ALTERNANS » 14 Ara 2021, 00:10

Foruma yeni kayıt oldum sizlerle hem tanışmış olmak hemde aracımı tanıtmak isterim adım Aytuğ bursada yaşıyorum tekstil sektöründe faaliyet göstermekte olan bir firmanın sahibiyim aracım 2016 MODEL NİSSAN NAVARA NP 300 VISIA 4X4 2,3DCİ kendisini tam 2 yıl önce pandemi başlamadan önce almıştım önceleri kamp , avcılık ve ufak tefek doğa gezileri için almış olsamda sonradan benim için bir projeye dönüştü öyleyse sizileri
MUD RUNNER'IMLA TANIŞTIRAYIM .
Resim
ÖNCELİKLE İLK OLARAK
4 inch KUPA YÜKSELTME Sİ
ÖN YAY TAKIMI HD
ARKA YAY TAKIMI HD
ÖN REZERVUARLI AMORTİSÖR TAKIMI
ARKA REZERVUARLI AMORTİSÖR TAKIMI
ARKA DENGE KOLU
ARKA ÜST KOLLAR
ARKA DENGE UZATMA APARATI
35/12.50R15 113Q MT ÇAMUR LASTİKLERİTAKILDI
Resim
3 HAFTA ARADAN SONRA DİĞER EKİPMANLARIM VE AKSESUARLARIM GELDİ ONLARDA BAŞLICA ŞÖYLE
ROLLBAR
TAVAN SEPETİ
ARKA TAMPONU
ÖN KORUMA BARI
KAPUT SCOOP
SEPET ÜSTÜ YAYICI DELİCİ LED BARI
BÜTÜN BUNLAR YAPILDIKTAN SONRA YAKLAŞIK 18 AY KADAR BU HALİYLE KULLANDIM
Resim
SONRA BİR ARKADAŞIMIN ISRARI ÜZERİNE STAGE 1 YAZILIM VE BASİT PERFORMANS GÜNCELLEMELERİ YAPILDI VE ŞUANKİ HALİNİ ALMIŞ OLDU.
Resim
Resim
Resim
YAKLAŞIK SON 1 AYDIR DA SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİNE KAFAYI TAKMIŞ BULUNMAKTAYIM UFAKTAN ONA DA EL ATTIM AMA DAHA BİTMEDİ BİR KAÇ UFAK AKSAKLIK (BAŞLICA PROBLEM ARABANIN KENDİ YAPISI ÖN KAPILARA MİD BAS TAKAMIYORUM ÇÜNKÜ ÖN HOPARLÖR YUVALARI OVAL HOPARLÖR GİRECEK ŞEKİLDE TASARLANMIŞ BENDE MİDRANGE TAKTIM ARKA KAPILARA MİD BASS TAKSAM ETKİLİ OLURMU ? CADENS FXA4.75 6000W 4 KANAL AMFİM VAR ARABAYA SUBWOOFER KOYMA ŞANSIM YOK ŞUAN SES KALİTESİ CİDDİ ANLAMDA DÜŞÜK Kİ MÜZİK DİNLEYESİM GELMİYOR ÇOK TİZ SES ALIYORUM )SONUCU KURMUŞ OLDUĞUM SİSTEMDEN VERİM ALAMADIM İNŞALLAH ONLARIDA ÇÖZERSEM SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM

“Tanışma Bölümü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

oto anahtarı