merhaba nissan ailesi

Forumu kullanmaya başlamadan önce burada kendinizi tanıtınız
Kullanıcı avatarı
abdullah86
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Micra
Meslek: kuyumculuk

merhaba nissan ailesi

Mesajgönderen abdullah86 » 17 Haz 2016, 00:20

:D istanbuldan merhaba nissan ailesi bende aranıza 2014 model nissan micra 1,2 match aracımla katılmış bulunmaktayım. inşallah memnun kalırım daha önce bu tarz küçük araç kullanmadım içerisine oturunca yanıldığımı anladım gayet konforlu rahat kullanımlı oldukça göz dolduran donanımlarıyla beni kendine çekti herkese kazasız belasız sürüşler tekeriniz düz bassın.

Kullanıcı avatarı
pinpause
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Havacilik

Re: merhaba nissan ailesi

Mesajgönderen pinpause » 17 Haz 2016, 13:24

abdullah86 yazdı::D istanbuldan merhaba nissan ailesi bende aranıza 2014 model nissan micra 1,2 match aracımla katılmış bulunmaktayım. inşallah memnun kalırım daha önce bu tarz küçük araç kullanmadım içerisine oturunca yanıldığımı anladım gayet konforlu rahat kullanımlı oldukça göz dolduran donanımlarıyla beni kendine çekti herkese kazasız belasız sürüşler tekeriniz düz bassın.

Merhaba, Abdullah Bey

Hosgeldiniz ve yeni araciniz hayirli olsun.

Nissan K12C Micra 1.2 Passion 2009
Ford Kuga 1.5 Ecoboost Titanium 4x4 2014

Kullanıcı avatarı
abdullah86
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: kuyumculuk

Mesajgönderen abdullah86 » 18 Haz 2016, 02:47

Teşekkür ederim hoşbulduk :)

Kullanıcı avatarı
murat35
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Juke
Meslek: doğal gazcı

Mesajgönderen murat35 » 23 Haz 2016, 00:31

nissan juke arabamız var 8 inç double dın teyp takmak istiyorum sizce uyarmı arabaya yoksa daha ufakmı takmamız gerekiyor olurmu sizce taktıran varsa yardımcı olurmu acaba rica etrsem

Kullanıcı avatarı
ibrahimucan
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Almera
Meslek: makina muhendisi
İletişim:

Mesajgönderen ibrahimucan » 30 Haz 2016, 04:07

aramıza hoşgeldin

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Re: merhaba nissan ailesi

Mesajgönderen Ally_07 » 01 Tem 2016, 14:07

murat35 yazdı:nissan juke arabamız var 8 inç double dın teyp takmak istiyorum sizce uyarmı arabaya yoksa daha ufakmı takmamız gerekiyor olurmu sizce taktıran varsa yardımcı olurmu acaba rica etrsem

Murat Bey aslında öncelikle forumda bir arama yapsanız, eğer bulamazsanız da Juke başlığı altında sorarsanız daha net ve hızlı yanıt alabilirsiniz. Bu başlıkta istediğiniz bilgiye sahip üyelerin dikkatini çekmeyecektir çünkü.

Note 5 ile Tapatalk üzerinden gönderdim, yanlışlarımı mazur görün.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: merhaba nissan ailesi

Mesajgönderen Ally_07 » 01 Tem 2016, 14:08

abdullah86 yazdı::D istanbuldan merhaba nissan ailesi bende aranıza 2014 model nissan micra 1,2 match aracımla katılmış bulunmaktayım. inşallah memnun kalırım daha önce bu tarz küçük araç kullanmadım içerisine oturunca yanıldığımı anladım gayet konforlu rahat kullanımlı oldukça göz dolduran donanımlarıyla beni kendine çekti herkese kazasız belasız sürüşler tekeriniz düz bassın.

Hoş geldiniz, kazasız belasız güzel günlerde kullanmanızı diliyorum. Micra başlığımız altında faydalanabileceğiniz bir çok konu mevcut, sizin de katkılarınızla daha da çoğalmasını dileriz. İyi forumlar.

Note 5 ile Tapatalk üzerinden gönderdim, yanlışlarımı mazur görün.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

“Tanışma Bölümü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

oto anahtarı