Nissan Pulsar

Neyse ki Pulsar Var!
Kullanıcı avatarı
goldsmiley
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek: matbaa

Re: Nissan Pulsar

Mesajgönderen goldsmiley » 05 Eki 2018, 10:58

bu arabanın parça sıkıntısı çok bizeim arabaya ilk çarptıklarında cam sileceği deposu için 1 ay bekledik. ikinci çarptıklarında arka tampon için 25 gün bekledik yani çok ilginç şekilde parça burada yok hep yurtdışından geliyor büyük sıkıntı bu. birde bu arabanın artık üretilmediği söyleniyor eğer doğruysa parça bulma sıkıntısı çok daha fazla olacak galiba

Kullanıcı avatarı
Dipnot
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen Dipnot » 08 Eki 2018, 17:34

Evet bu çok can sıkıcı bir durum olmus. Bu kıta piyasasindan çekildigi internette cok yerde geciyor. Kesin gozuyle bakabiliriz. Benim anlamadigim bir markanin Türkiye ayağıysan bir modelden ne kadar aracin satilmis ise o model in ihtiyaci olacak yedek parcani buyuk ve yipratici şartlarda olmayan depon olur, en kisa zamanda yetkili servise yollarsin. Bence olmasi gereken bu ama pek öyle olmayacak galiba, istenmeyen uvey evlat durumuna dusmeyiz umarim. Arabaya binmeyen,denemeyen bilmez iyi de kötü de sallar gecer. Şahsen cok severek kullaniyorum aracimi. Allah kimsenin basina kaza bela vermesin. Ihtiyac durumunda böyle haftalarca bekletirlerse, insanlari markadan sogutmaktan baska bi ise yaramaz bu. 1 kisinin memnuniyetsizligi cok buyuk kitlelere ulasiyor artik. Bu konular aslinda Nissan in Japonya genel merkezine yazilsa Türkiye de yollarda olan Nissan pulsar lar icin belirleyecekleri yeterli yedek parcayi Turkiye merkezinde bulundursalar... musteri memnuniyeti olursa ne oluyor , memnuniyetsizliginde marka adi nasil guven kaybediyor bu uygun bir dille anlatilabilse belki bundan sonra daha farkli bir politikalari olur bu konuda. Nihayetinde eninde sonunda arkasinda duracak ihtiyaci karsilayacaklar. Onemli olan bunu ne zaman yapabildikleri.

Kullanıcı avatarı
Dipnot
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen Dipnot » 08 Eki 2018, 17:45

Bu arada sormak istedigim bir iki sey var bazen; +start stop devreye girdikten bir muddet sonra tekrar motor calistiginda garc diye bir ses geldigi oluyor. Yasayan var mi?
+Birde arabayi kaliteli bir sampuan alip benzinlikte cok yakindan tazyik e maruz birakmadan kiri alip sonra cift kova teknigiyle kopukleyip tekrar yikayip kurulamak mi arac boyasi icin daha yararli olur, yoksa buharli yikama falan mi yaptirmak daha yararli olacaktir?
+Navigasyonu telefon navigasyonuna yakin kullanabilmek mumkun mu cadde vs istiyor
+ Araba koltuklari cok rahat gercekten. Koltuklarin zamanla yipranmamasi icin minder vs kullanan var mi araca yakisacak tavsiye edebilecegnz bir urun var mi?

Kullanıcı avatarı
Katsumoto
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Kamu

Mesajgönderen Katsumoto » 08 Eki 2018, 23:48

Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle (08.10.2018) sıfır km ÖTV muafiyetli 1.2 N-TEC donanımlı Türkiye`de kalan son 3 Pulsar`dan birini :D satın alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Aracı özel tertibatıyla beraber 70.150 TL. ye aldım. Allah hepimize kazasız ve sorunsuz sürüşler nasip etsin.

Kullanıcı avatarı
Katsumoto
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Kamu

Mesajgönderen Katsumoto » 09 Eki 2018, 00:50

Dipnot yazdı:Bu arada sormak istedigim bir iki sey var bazen; +start stop devreye girdikten bir muddet sonra tekrar motor calistiginda garc diye bir ses geldigi oluyor. Yasayan var mi?
+Birde arabayi kaliteli bir sampuan alip benzinlikte cok yakindan tazyik e maruz birakmadan kiri alip sonra cift kova teknigiyle kopukleyip tekrar yikayip kurulamak mi arac boyasi icin daha yararli olur, yoksa buharli yikama falan mi yaptirmak daha yararli olacaktir?
+Navigasyonu telefon navigasyonuna yakin kullanabilmek mumkun mu cadde vs istiyor
+ Araba koltuklari cok rahat gercekten. Koltuklarin zamanla yipranmamasi icin minder vs kullanan var mi araca yakisacak tavsiye edebilecegnz bir urun var mi?

Yıkama ile ilgili sorunuza cevap vereyim kesinlikle buharlı yıkamayı önermiyorum. Daha önceki aracımda meraktan denemiştim ve boya yüzeyinde bol miktarda hare şeklinde çizikler oluştu. En iyi yöntem bol su, şampuan ve doğal sünger gibi klasik metodlar. :DD

Kullanıcı avatarı
wallace22
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: Mühendis

Mesajgönderen wallace22 » 01 Kas 2018, 14:20

Katsumoto yazdı:Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle (08.10.2018) sıfır km ÖTV muafiyetli 1.2 N-TEC donanımlı Türkiye`de kalan son 3 Pulsar`dan birini :D satın alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Aracı özel tertibatıyla beraber 70.150 TL. ye aldım. Allah hepimize kazasız ve sorunsuz sürüşler nasip etsin.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. ÖTV muafiyetinin detayı hakkında biraz bahseder misiniz?

Araç ile ilgili ilk izlenimleriniz nasıl? Memnun musunuz?

Artıları ve eksileri nedir, bilgi verir misiniz?

Kullanıcı avatarı
goldsmiley
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: matbaa

Mesajgönderen goldsmiley » 13 Mar 2019, 13:02

arkadaşlar aracımın ön camına taş çarptı ve çatladı çatlakta 20 cm civarı. bunu kasko karşılıyor mu? servise sordum normal fiyat alayım diye servis saece işçilik için 450 tl fiyat çıkardı cam fiyatı içinse arabamın şase numarasını istedi yanımda olmadığı için alamadım fiyatı. camın şase numarası ile ne alakası var çözemedim. yada daha uyguna camı değiştirebileceğimiz yer var mı kasko karşılamıyorsa diye

“Nissan Pulsar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

oto anahtarı