Juke Orta Konsol İçin Kırmızı Klips

(F15) Juke. Şehrin Haylazı
Kullanıcı avatarı
oztrk
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Juke
Meslek: Pazarlama Danışmanlı
İletişim:

Juke Orta Konsol İçin Kırmızı Klips

Mesajgönderen oztrk » 13 Eki 2013, 22:11

Herkese merhaba,

Malum bizim araclarda kolcak yok. Ben de bir donem bu eksikligi gidermek icin hazneli kolcak bulup uygulama yaptirdim. Montaj icin 4 adet delik acildi ne yazik ki. Su an kolcaktan memnun kalmadigim icin cikartmayi dusunuyorum, acikta kalacak delikleri kirmizi klips ile kapatmayi planliyorum. E-bay'de 8 ya da 10mm'lik urunlerden buldum fakat Turkiye'ye gonderim yok. Bu urunu bulabilecegim bir aksesuarci taniyaniniz var midir?

Kullanıcı avatarı
Mert
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Öğrenci

Re: Juke Orta Konsol İçin Kırmızı Klips

Mesajgönderen Mert » 30 Eki 2013, 15:56

oztrk yazdı:Herkese merhaba,

Malum bizim araclarda kolcak yok. Ben de bir donem bu eksikligi gidermek icin hazneli kolcak bulup uygulama yaptirdim. Montaj icin 4 adet delik acildi ne yazik ki. Su an kolcaktan memnun kalmadigim icin cikartmayi dusunuyorum, acikta kalacak delikleri kirmizi klips ile kapatmayi planliyorum. E-bay'de 8 ya da 10mm'lik urunlerden buldum fakat Turkiye'ye gonderim yok. Bu urunu bulabilecegim bir aksesuarci taniyaniniz var midir?

Çok büyük hata yapmışsınız keşke orjinal taktırsaydınız :(

Kullanıcı avatarı
oztrk
Platin Üye
Platin Üye
Meslek: Pazarlama Danışmanlı
İletişim:

Mesajgönderen oztrk » 30 Eki 2013, 16:08

O kısımlar için güzel bir çözüm buldum Mert, kırtasiyelerdeki değişik figürlü stickerlardan alıp uyguladım. Delik olduğu anlaşılmıyor bile şu an, doğal durdu.

Orjinalini taktırmama konusuna gelince ekstra yer sağlamadığı için tercih etmedim. Direkt arka kısma oturan bir versiyon var fakat ondan da emin olamıyorum ne yazık ki.

Kullanıcı avatarı
Mert
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Öğrenci

Mesajgönderen Mert » 30 Eki 2013, 16:43

oztrk yazdı:O kısımlar için güzel bir çözüm buldum Mert, kırtasiyelerdeki değişik figürlü stickerlardan alıp uyguladım. Delik olduğu anlaşılmıyor bile şu an, doğal durdu.

Orjinalini taktırmama konusuna gelince ekstra yer sağlamadığı için tercih etmedim. Direkt arka kısma oturan bir versiyon var fakat ondan da emin olamıyorum ne yazık ki.

bende araştırdım bu küçük tampona takılan klipsler olabilir dediler onu boyattırırdık kırmızıya ama ucuzda değilmiş birde boya atılınca plastikten zamanla soyuluyormuş siz çok iyi bir çözüm bulmussunuz. =)

“Nissan Juke Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

oto anahtarı