Nissan Juke Tasarım degisikligi

(F15) Juke. Şehrin Haylazı
Kullanıcı avatarı
hisashii
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Juke
Meslek:

Nissan Juke Tasarım degisikligi

Mesajgönderen hisashii » 28 Mar 2016, 10:11

Merhaba arkadaslar.Ne zamandir yeni model Nissan Juke'ları goruyorum.Benimse 2013 model Juke'um var.Sizlere birkac sorum olucak
1-2013 model Juke'uma ustu acilir cam yaptirabilirmiyim?Yaptirabilirsem fiyati tahmini ne kadardir
2-Yeni model juke'lara tasarim degisikligi yapiliyormus heralde benim juke'umada yaptirabilirmiyim(Tasarimdan kastim on arka tampon ve ic dizayn)
3-Bu islemleri yaptirabiliyorsam servislerdenmi yaptiririm yoksa diger yerlerdenmi?
Sorularimi yanitlarsaniz sevinirim.Simdiden tesekkurler :D

Kullanıcı avatarı
Fatih.erden
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Juke
Meslek: Mühendis

Re: Nissan Juke Tasarım degisikligi

Mesajgönderen Fatih.erden » 04 Nis 2016, 04:31

Açılır cam tavan yapılmasına yapılır fakat sağlıklı değildir çünkü fabrikasyon Sunroof veya cam tavan bulunan araçlarda ekstra tavan barları mevcuttur ve yaptırırsanız bu sizin aracınızda olmayacak öyle düşünün ne kadar sağlıklı diye siz karar verin
İkinci sorunuza gelirsek o tamamen Nissan mühendislerinin tasarımına bağlı servise sormakta fayda var
Sonuç aracınızda yapacağınız bu değişiklikler size bir araba parası daha harcatır bu sebeple pek mantıklı gözükmüyor
Saygılarımla

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kullanıcı avatarı
spoilerci
MODERATOR
MODERATOR
Otomobil: Primera
Meslek: Primera P12 Tekna
İletişim:

Re: Nissan Juke Tasarım degisikligi

Mesajgönderen spoilerci » 04 Nis 2016, 23:02

Bu istekleriniz en 10bin tl. Bu arabayı satıp 10-20 bin fark ile istediğinizi donanımla alabilirsiniz en azından orijinal olur 2-3 bin tl ile işin içinden çıkarım diyorsanız o paralara sanmam.

HERKES HAYAL KURAR, AMA BAZILARI GERÇEKLEŞTİREBİLİR...
[img]https://hizliresim.com/XoYQmo[/img]

“Nissan Juke Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir

oto anahtarı