ön tampon ve panjur koruma

(F15) Juke. Şehrin Haylazı
Kullanıcı avatarı
Shamil
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Juke
Meslek: Memur

ön tampon ve panjur koruma

Mesajgönderen Shamil » 26 Mar 2017, 22:34

Arkadaşlarmalum havalar ısınmaya başladı, benim gibi her haftasonu uzun yol yapan arkadaşlar belki bilirler havaların ısınması ile ön panjur ve ön tampona sinekler yapışmaya başladı, aracım beyaz olduğu için çok çirkin bir görüntü oluşturuyor bu temizleme konusunda sıkıntısı da ayrı bir olay zaten.Bu sorunu çözmek havalar soğuyup sinek, sivrisinek, böcek nüfusu azalıncaya kadar juke un ön panjur ve tampon üst kısmı için uygulanabilcek bir maske v.b. uygulama varmı.

Kullanıcı avatarı
red_juker
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bilgisayar Müh.

Re: ön tampon ve panjur koruma

Mesajgönderen red_juker » 30 Mar 2017, 22:57

Bir maske uygulasanız bile bu sefer de o maskeye yapışacak sinekler. Tak çıkar, yıkanabilir bir şey mi arıyorsunuz?

Kullanıcı avatarı
Shamil
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Memur

Mesajgönderen Shamil » 31 Mar 2017, 11:23

Evet aynen havalar ısınınca takıp, soğuduğnda çıkarabileceğim bir şey olsun istiyorum, zaten bir kere takıp havalar soğuyuncada çıkarıp yıkar kenara koyarım.Nette araştırıyorum ama bulamadım.Yada en son çare artık spreylere falan bakıcam her yıkamada sprey sıkıcam umarım oda boyaya zarar vermez.

Kullanıcı avatarı
21aak76
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Öğrenci

Mesajgönderen 21aak76 » 08 Nis 2017, 21:49

Sirkeli camsil dolduruyorum ben su deposuna camdaki sinekleri tutmuyor bu benim düşüncem tabi peugeot partner tepee de yine aynı yöntemi kullanıyorum

“Nissan Juke Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir

oto anahtarı