YENİ qashqai sahipleri sizleri bekliyoruz

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
my
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: Kamu görevlisi

Re: YENİ qashqai sahipleri sizleri bekliyoruz

Mesajgönderen my » 24 Oca 2016, 22:52

Yaklaşık 3 ay boyunca Pejo 3008, Renault Kadjar, Honda CRV, Fiat 500L, Opel Mokka ve Nissan QQ araçlarını araştırdım. Araştırmam sonucu Aralık 2015 de Nissan Qashqaı Platınum Premıum Pack aldım ve şu ana kadar memnunum. Allah hepinize kazasız belasız arabalarınızı kullanmayı nasip etsin inşallah.

Kullanıcı avatarı
oktay.demirkapi
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Juke
Meslek:

Mesajgönderen oktay.demirkapi » 24 Oca 2016, 22:54

En akilli secim olmuş

Kullanıcı avatarı
Mustafa Özel
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: İşletmeci

Mesajgönderen Mustafa Özel » 25 Oca 2016, 12:58

Qq alırken köpek balığı yüzgeç anteni de fiyata dahil olarak istedim. Ankara Baykoçlar Cuma günü ücretsiz taktılar teşekkür ederim kendilerine ve İstanbul Nissana. Umarım yeni model (en azından) üst paket araçların hepsine fabrikada takılır artık.

Şimdi bir konumuz kaldı 2016 ruhsatlı aldığımız Qq nin Yönleme (Navigation) proramı 2013 yılından kalma yani üç yıl eski onu en son yakın tarihli olarak güncelletebilirsek müşteri memnuniyetimiz eksiksiz olacak inşallah.

Teşekkürler ve ha gayret Nissan.

Kullanıcı avatarı
ercan yenen
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: mak. müh

Mesajgönderen ercan yenen » 29 Oca 2016, 01:10

Merhabalar yeni kaşkai almak üzereyiz.Aracımız euro6 emisyon normunda mı olacak, bu bize daha iyi performans ve yakıt tüketimi sunacakmı birde radyosu dijital tünerli olacakmı,çünkü artık dijital yayın başlıyor kesintisiz cd kalitesinde radyo dinleme imkanı olacak.Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Mustafa Özel
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen Mustafa Özel » 29 Oca 2016, 18:53

Kullanıcı avatarı
poweratti
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen poweratti » 02 Şub 2016, 11:14

my yazdı:Yaklaşık 3 ay boyunca Pejo 3008, Renault Kadjar, Honda CRV, Fiat 500L, Opel Mokka ve Nissan QQ araçlarını araştırdım. Araştırmam sonucu Aralık 2015 de Nissan Qashqaı Platınum Premıum Pack aldım ve şu ana kadar memnunum. Allah hepinize kazasız belasız arabalarınızı kullanmayı nasip etsin inşallah.

hayırlısı olsun
camları tek tuş aç kapat ( sol ön gibi) yaptırmak istiyorsan suat bey var sitede modülle hallediyor aracı stop edince cam kapanmaması rahatsızlık verecek bir süre sonra ayrıca kapamak için sürekli elinle yukarı çekmek saçmalık ben taktırdım kurtuldum kumandadan açıp kapatabiliyorum 4 camıda araçta olmasamda

Kullanıcı avatarı
Sekerbegovic
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Grafiker

Mesajgönderen Sekerbegovic » 06 Şub 2016, 17:33

Merhabalar,
Dün itibariyle Qashqai'ye kavuşmuş bulunuyorum :) 2006 Sportage'dan sonra Uçak gibi geldi dersem yalan olmaz.
Aksesuarları ile yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır.
Tavan çıtası ve Basamak ile ilgili Bayii çok fazla fiyat verdiler orjinal olarak bulabileceğim yada benzer ürünleri tedarik edebileceğim bir site varmıdır?.

Kullanıcı avatarı
romans
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Ambalaj Sanayi

Mesajgönderen romans » 10 Şub 2016, 22:25

Merhaba Beyler ocak 20 de 1.5 dizel visia paket ile aranıza katıldım ama bazı sıkıntılarım var tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
1)ön konsoldan sanırım cam buğu çözücülerden gelen ve beni uyuz eden tıkırtı sesleri geliyor Nissan parka götürdüm tamam yaptık dediler aynen devam ediyor .
2)Frene bastığımda bazen arkadan tak diye bir ses geliyor .
3)Motor sesi sanki torpidodan böğörme sesi ile geliyor yalıtımdan mı yoksa bir tuhaflık mı var anlamadım yani şu kadar söyleyim eski aracım corsa dizeldi daha mutluydum tık sesi yoktu arabada ama 1.3 motor çekmiyordu genellikle problemlerim ses yalıtımı ile ilgili ne yapsam nereye gitsem bulamadım Allah rızası için bir yardım:))

Kullanıcı avatarı
romans
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Ambalaj Sanayi

Mesajgönderen romans » 15 Şub 2016, 00:13

Hiç kimse yokmu?

Kullanıcı avatarı
Mustafa Özel
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen Mustafa Özel » 16 Şub 2016, 15:26

Nissan Park dışında başka bir servisi deneyebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
mfo
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Öğretim Görevlisi

Mesajgönderen mfo » 17 Şub 2016, 00:34

Ben de aracımı 5 ocaktan bu yana kullanıyorum. Aracın sağ ön taraftan (sanırım havalandırma) sağ ve sol kapılardan tıkırtı geliyordu. Gaziantepteki servise götürdüm 2 gün önce sprey falan sıktılar sadece ve şuan için sorun çözülmüş görünüyor. Onun dışında bahsettiğiniz sıkıntılar benim aracımda yok. Hatta motor sesini içeriye alması asla söz konusu değil. Bence de başka bir servise müsait olduklarında götürün daha iyi ilgilenirler.

Kullanıcı avatarı
Teknisyen
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Teknisyen

Mesajgönderen Teknisyen » 11 Mar 2016, 21:01

Bende yeni aldım
Qashqai Tekna skypack 1.5 dizel
400 km yaptım daha yurt dışına çıktım nasip olsa 2 gün sonra dönüyorum.
Açıkçası aklımda mokka vardı ama kardeşim caydırdı . İlk gün karlı havada lastikleri değiştirdim eve geldim. Ertesi gün Sabah erken kalkıp ekmek almaya gidecem bizim ev markete uzak ve hava soğuk arabayı bi çalıştırdım aman ALLAH'ım one rolanti devri yerinde durmuyor handing yapıyor. Coold start berbat dedim al sana qashqai 3. gün sonra yurtdışına çıktım. Bakalım pişmanlık devam edecek mi?
İçimde küçük de olsa bir ışık var

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir

oto anahtarı