Nissan Qashqai geri viteste yan aynanın aşağı inmemesi

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
bekovays
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: Doktor

Nissan Qashqai geri viteste yan aynanın aşağı inmemesi

Mesajgönderen bekovays » 10 Nis 2021, 15:54

Nissan Qashqai 2018 1.5 DCI Tekna sahibiyim. Aranıza yeni katıldım. Ve açıkçası arabada aradığım bazı özellikleri bulamıyorum. Geri vitese geçtiğimde yan ayna otomatikman aşağı inmiyor. Elle manuel olarak indirmem gerekiyor. Bu özellik üst paketlerde mevcut diye biliyorum veya yapma yolu nedir?
Diğer bir sorun ise araba hareket haline geçtiğinde kapılar otomatik olarak kapanmıyor. Tüm menüleri gezdim böyle bir özellik bulamadım. 2016 VW polomuzda otomatik kitleme mevcut .bu araçta var mı. Nasıl aktif hale getirilebiliyor. :U
Diğer bir sorum ise kısa farlara h11 Halojen ampul bulamıyorum. 100 tl ye satılan led ampulleri takmam durumunda uzun vadede ledten yayılan ısıdan dolayı aracın merceğinde kararma veya sorun oluşur mu? Led kullanan arkadaşlar var mı.

Kullanıcı avatarı
Osman ŞENYURT
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: Maliyeci

Re: Nissan Qashqai geri viteste yan aynanın aşağı inmemesi

Mesajgönderen Osman ŞENYURT » 06 Tem 2021, 16:28

bekovays yazdı:Diğer bir sorum ise kısa farlara h11 Halojen ampul bulamıyorum. 100 tl ye satılan led ampulleri takmam durumunda uzun vadede ledten yayılan ısıdan dolayı aracın merceğinde kararma veya sorun oluşur mu? Led kullanan arkadaşlar var mı.

Merak etmeyin, hiç bir led ampül halogen ampül kadar ısı yayamaz.

İsterseniz; https://www.hepsiburada.com/general-ele ... lsrc=aw.ds

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

oto anahtarı