Ön- arka koruyucu bar öneriler

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
dilekk
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Juke
Meslek: ingilizce öğretmeni

Re: Ön- arka koruyucu bar öneriler

Mesajgönderen dilekk » 04 Mar 2014, 20:17

Dogrudur isin icinde olmak farkli birsey :D

Shift the way you move

Kullanıcı avatarı
Taylansancak
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek:

Mesajgönderen Taylansancak » 05 Mar 2014, 00:23

dilekk yazdı:Dogrudur isin icinde olmak farkli birsey :D

Ben Chevrolet deyken cam filminden prim alıyorduk. Ben bi ara kendimi öyle bi kaptırmıştım ki kendimi cam filmine (benim asıl işim olmasa da) satış esnasında .. Sattıktan sonra bi arkadas geldi yanıma taylan dinledim seni de sanki adam cam filmi yaptırmasa ölecekmiş gibi hissetti ve almak zorunda kaldı dedi:)) sonra mercedese geçince cam filmi falan yoktu orada abi ne yapacaksın 200 bin tl lik arabaya jelatin mi yapıştırcaksın diyorduk uğraşmamak için.adam dünyanın en berbat icadı olduğuna inanıyordu cam filminin:)

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Mesajgönderen FelixCrail » 05 Mar 2014, 08:11

SSH'dakiler de bu satışçıların söyledikleri yüzünden ne saydırıyorlar sonradan satıştakilere bir bilsen :)

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
Taylansancak
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Mesajgönderen Taylansancak » 05 Mar 2014, 10:55

FelixCrail yazdı:SSH'dakiler de bu satışçıların söyledikleri yüzünden ne saydırıyorlar sonradan satıştakilere bir bilsen :)

Hahaha çok iyi biliyorum. Ama kendini kaptırıp da yalan söylediğim hiç olmadı. Verdiğim örnek cam filmi: gerçekten göreceli bir işlem. Verdiğim 2 zıt yönlendirmede de yalan yok.tampon koruma barı da öyle. Duruşunu gerçekten de çok beğeniyordur müşteriyi alım için yönlendirir. Beğenmiyordur olumsuzluklarını söyler vs.. Bize de gelip saldıranlar oluyor. Ama % 80 müşteri bilinçsizliği diye düşünüyorum. Bir örnek vereyim:
Araçta stepte yok diye bayiden başlayıp Almanya'ya kadar şikayet eden var. Hayır arabayı da aşık olarak alan biri..
O şikayetlerin %80 i art niyet ve boş zaman birleşiminin ürünü olduğunu düşünüyorum..

Kullanıcı avatarı
Teknisyen4
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Emekli

Mesajgönderen Teknisyen4 » 05 Mar 2021, 22:42

Arkadaşlar 2014 qashqaim icin https://m.n11.com/nissan-qashqai-on-kor ... P457048024 linkteki on tampon alt koruma cift bıyik denen krom bar satin aldım takip takmamakta tereddut efiuorum trafik ceza yazarmı tüvden gecermi aracı trfikten men ediliyor diye okudum boyle bisey varmi lütfen bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi saygılar iyi forumlar

Kullanıcı avatarı
asugurlu
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen asugurlu » 08 Mar 2021, 16:38

Teknisyen4 yazdı:Arkadaşlar 2014 qashqaim icin https://m.n11.com/nissan-qashqai-on-kor ... P457048024 linkteki on tampon alt koruma cift bıyik denen krom bar satin aldım takip takmamakta tereddut efiuorum trafik ceza yazarmı tüvden gecermi aracı trfikten men ediliyor diye okudum boyle bisey varmi lütfen bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi saygılar iyi forumlar

Ben de bu ön barın teklisinden var ve ayrıca arkada da koruma demiri var. Muayeneden geçtim sorun olmadı. Ön veya arkada bulunan koruma demirlerinin kaza esnasında aracın şasisini yamultacağını veya şasisine zarar vereceğini hiç sanmam. Bu koruma demirlerinin et kalınlığı 1-1,5mm civarındadır. Ayrıca şasi bağlantısı L şeklinde olduğundan dolayı koruma demiri bükülmekte ve darbeyi emmektedir.
Görüntü konusu zevk meselesidir. Kimi sever kimi estetik bulmaz. Ancak ben arka koruma demirini ışıkta beklerken tampona temas eden bazı magandaların kendi araçlarına zarar geleceği endişesini taşıyarak koruma demiri olan araçlara fazla yaklaşmayacağı düşüncesi ile taktırdım.

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

oto anahtarı