YENİ qashqai sahipleri sizleri bekliyoruz

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
asterix
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek:

Re: YENİ qashqai sahipleri sizleri bekliyoruz

Mesajgönderen asterix » 23 Kas 2017, 09:30

Selamlar
skypack makyajlı kasa 1.5 dci aldım. Tüm araç sahiplerine kazasız belasız iyi sürüşler dilerim.

Kullanıcı avatarı
Burti_4210
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: ÖĞRETMEN

Mesajgönderen Burti_4210 » 01 Ara 2017, 12:02

Herkese merhabalar...Yaklaşık 1 ay önce 2014 model 1.5 dci tekna sky pack aracımı aldım 94.000 tl ye ve aranıza katıldım.Aracımdan çok memnunum Maşallah diyeyim forumdaki kronik arızaların hiç biri bende mevcut değil çok şükür (araçlarıma gözüm gibi bakarım hatta eşimle hep bu yüzdeen kavga ederiz ).
Tek problemim direksiyon simidinde ufak çaplı aşınmalar mevcut.Şuan içöin aracı aldığıma pişman olmadım inşallah qq sahipleri olarak araçlarımıza kazasız belasız sorunsuz binmek nasip olur.Aranızda olmaktan memnunum forum gayet faydalı...

QASHQAI 2014
1.5 dci Tekna Sky Pack
Inci Beyazi

Kullanıcı avatarı
blackkite
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Juke
Meslek:

Re: RE: Re: YENİ qashqai sahipleri sizleri bekliyoruz

Mesajgönderen blackkite » 03 Ara 2017, 03:05

Facelift yazdı:2017 1.2 makyajlı kasa tekna aldım eşime, umarım memnun kalır. Gerçi bunhafta teslim alacağız.
Mrb hocam. Bnde esimde kullanabilsin diye 1.2 otomatik düşünüyorum. Memnunmusunuz bayan ivin kullanimi nasil ve yakit nasildir. Teskler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
Hakan76
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen Hakan76 » 03 Ara 2017, 08:27

1.5 dizel sky pack aldım.arac 350 km.de su an.renk derin mavi.yoğun şehir içi trafikte 5.6 litre yakıyor.araçtan 5000 km.den sonra max performans alinacagi yaziyor.nissan renk ve stepne icin ayrica para almadi.stepne lastikleri ile ayni ebadlarda lastik.

Kullanıcı avatarı
Facelift
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Yönetici

Mesajgönderen Facelift » 10 Ara 2017, 00:40

Blackkite.

Geç dönüşüm için özür dilerim. Form çok cansız o yüzden ara ara bakıyorum.

Araca gelince. Bende 2015 te black edition vardı. 1.6 x tronic.

1 yıl kullandım. Eşim çok beğeniyordu. 3 ay öncede cla aldım kendime. İnan eşim çıldırdı hayalimin arabası bana ver diye. Bende mecbur arabasını sıfırladım. Durum bu

Soruna gelince. Allahtan eşim bizim eski arabayı seviyordu da qashqai ile olayı bitirdik. Yeni kasası çok güzel. Bir sürü özellik var eski kasaya nazaran. İnan çok memnun, yüksek rahat konforlu. Şiddetle tavsiye ederim. Gerçi biz yol yapmıyoruz 25 gün oldu 580 km de :)

Kullanıcı avatarı
blackkite
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen blackkite » 11 Ara 2017, 01:23

Facelift yazdı:Blackkite.

Geç dönüşüm için özür dilerim. Form çok cansız o yüzden ara ara bakıyorum.

Araca gelince. Bende 2015 te black edition vardı. 1.6 x tronic.

1 yıl kullandım. Eşim çok beğeniyordu. 3 ay öncede cla aldım kendime. İnan eşim çıldırdı hayalimin arabası bana ver diye. Bende mecbur arabasını sıfırladım. Durum bu

Soruna gelince. Allahtan eşim bizim eski arabayı seviyordu da qashqai ile olayı bitirdik. Yeni kasası çok güzel. Bir sürü özellik var eski kasaya nazaran. İnan çok memnun, yüksek rahat konforlu. Şiddetle tavsiye ederim. Gerçi biz yol yapmıyoruz 25 gün oldu 580 km de :)
Anladim. Bizde yol yapmayiz aylik 600km ancak. Teskler. Jettayi satayim bakalim

Kullanıcı avatarı
Facelift
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen Facelift » 11 Ara 2017, 08:22

Ben teşekkür ederim. Yine bir soru olursa burada yardımcı olmaya çalışırım

Kullanıcı avatarı
Nsqclub
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Uzman

Mesajgönderen Nsqclub » 16 Ara 2017, 11:24

Merhabalar herkes için hayırlı olsun yeni qashqai ları bende 2017 yeni qashqai 1.2 dig-t beyaz manuel visia ile aranızdayım 15 gün oldu aracı alalı dış görünüşü ile direksiyonuna bayıldım. :) Konforlu olması ve yol tutuşu diğer artıları.
1.2 motor performansı hoşuma gitti tepkileri çok iyi birden 2. Viteste 60ı görebiliyorsun tabi verdiği performansta yakıt tüketimini arttırıyor
Onun için olsa gerek 80 km hızda hemen ekran 6. Vitesi öneriyor ve devir 1500 de.
Son yaptığım yaklaşık 1500-1800 devirli kullanım ile 100km lik yolculukta 5,6 ortalama yaptım çoğunlukla şehir dışında geçti bu süre.
Şehir içinde kırmızı ışıkta durduğu an 2 saniye sonra start stopun devreye girmesi iyi. Sistemin mantığını anlamadım ama devreye girmese kesinlikle inanılmaz çok yakardı.
İlk 500 km de 182 ye kadar bastım sonra hız sabitleyiciyi 170 e sabitledim yakıt ortalamam 8.0 civarıydı performansı 8.0 lt. ile veriyo :XD
İyiki almışım passat düşünüyordum yüksek olmasını istedikleri için aldım ve yüksekliğini bende çok sevdim bundan sonraki araçlar suv olur diye düşünüyorum
Herkese selamlar ekonomik sürüşlü kazasız yolculuklar..

Kullanıcı avatarı
blackkite
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen blackkite » 16 Ara 2017, 14:33

Nsqclub yazdı:Merhabalar herkes için hayırlı olsun yeni qashqai ları bende 2017 yeni qashqai 1.2 dig-t beyaz manuel visia ile aranızdayım 15 gün oldu aracı alalı dış görünüşü ile direksiyonuna bayıldım. :) Konforlu olması ve yol tutuşu diğer artıları.
1.2 motor performansı hoşuma gitti tepkileri çok iyi birden 2. Viteste 60ı görebiliyorsun tabi verdiği performansta yakıt tüketimini arttırıyor
Onun için olsa gerek 80 km hızda hemen ekran 6. Vitesi öneriyor ve devir 1500 de.
Son yaptığım yaklaşık 1500-1800 devirli kullanım ile 100km lik yolculukta 5,6 ortalama yaptım çoğunlukla şehir dışında geçti bu süre.
Şehir içinde kırmızı ışıkta durduğu an 2 saniye sonra start stopun devreye girmesi iyi. Sistemin mantığını anlamadım ama devreye girmese kesinlikle inanılmaz çok yakardı.
İlk 500 km de 182 ye kadar bastım sonra hız sabitleyiciyi 170 e sabitledim yakıt ortalamam 8.0 civarıydı performansı 8.0 lt. ile veriyo :XD
İyiki almışım passat düşünüyordum yüksek olmasını istedikleri için aldım ve yüksekliğini bende çok sevdim bundan sonraki araçlar suv olur diye düşünüyorum
Herkese selamlar ekonomik sürüşlü kazasız yolculuklar..
Makyajli ile makyajsiz visia paket ozellikleri aynimi farklilik varmi acaba

Kullanıcı avatarı
Nsqclub
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Uzman

Mesajgönderen Nsqclub » 16 Ara 2017, 21:40

Araştırdığım kadarıyla dışarıda ön paneldeki v logosu daha geniş, beyaz gündüz led farı biraz farklı gibi arka kırmızı led far eklendi. İçeride cam açma ve kapı kilitleme bölmeleri ışıklı, yokuş kalkış sistemi, vites değiştirme uyarısı, lastik basınç göstergesi, direksiyonda normal ve spor kullanım seçimi ve elektronik park freni standart, direksiyon d şeklinde, elektrikli deri, vites topuzuda deri, çevresideki dış bölüm de deri Cruise kontrol düğmeleri sağ tarafta ve daha kullanışlı olduğu söyleniyor, torpido ışıklı soğutma özelliği yok

Kullanıcı avatarı
Facelift
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen Facelift » 16 Ara 2017, 22:31

Eski ve yeni visa arasında bazı farklar var

En basit ve bariz farklar deri direksiyon ve vites çelik jant

Kullanıcı avatarı
MehmetNS
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Üniversite okuyorum

Mesajgönderen MehmetNS » 19 Ara 2017, 13:36

Arkadaşlar 2012 model qashqai tekna skypack aldık cuma günü gelecek ama teyp taktırmak istiyorum necvox teypi servis takıyormu yada ne kadara takıyor güncel fiyat verirseniz çok mutlu olurum

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

oto anahtarı