Modifiye aksesuar taktıran var mı?

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
leandroux
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: Öğretmen

Modifiye aksesuar taktıran var mı?

Mesajgönderen leandroux » 27 Haz 2016, 01:49

merhabalar.
2015 qashqai visia modeli sahibiyim.
aracıma irili ufaklı aksesuarlar taktırmak istiyorum. bunlar;

tavan rayı,
rüzgarlık,
ön ve arka koruma barı,
yan basamak,
bagaj çıtaları.

ve eğer uygunsa sis farı.

aranızda bunları taktıran var mı? fiyatları ne kadar? memnunlar mı?
Ankara veya İstanbul'da taktırdılarsa nerede taktırdılar bunu paylaşabilirler mi?

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
leandroux
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Öğretmen

Re: Modifiye aksesuar taktıran var mı?

Mesajgönderen leandroux » 01 Tem 2016, 14:34

Kimseden cevap gelmediğine göre sanırım kimse aksesuar taktırmamış forumda.

Peki Cam filmi taktıran da mı yok?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kullanıcı avatarı
Cem yağmurcu
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen Cem yağmurcu » 02 Tem 2016, 01:01

Sıfır araba ya aksesuar taktirmak şahsi fikrimi söylüyorum arabanın orjinal ligini ağır ligini Törpuluyor arka cam lara film olabilir ancak rüzgarlık yan basamak fosfor lu yapışkan lar falan hiç tavsiye etmem bence arka cam lar da karartma yoksa fabrika çıkışı sen film çektir benim araç ful olduğu için hepsi üzerinde geldi yan çıta tavan bari karartılmis cam lar KapUT bandı

Kullanıcı avatarı
volki
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: kamu

Mesajgönderen volki » 12 Tem 2016, 13:22

aksesuar taktırmadım ama 3M den film yaptırdım tüm camlara ön cam koyuluk dercesine gçre 1 numara ön yanlar 2 numara arka yan ve arka 3 numara memnunum

Kullanıcı avatarı
mhtozel
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen mhtozel » 18 Tem 2016, 20:05

Ben on camlara arkadakinin biraz açık renklisini yaptırdım serviste sonrasında da bagaj çıtası yan çıta ve alt ızgara çıtası taktırdım bursa da güzel gozukuyor gayet.. hem de servisten çok aha uygundu fiyatlar
Ha ben de çok abartmamak gerektiğini dusunuyorum ama şık duruyor aynı modeli yanyanaydik gorenler seninki full galiba ya da spor modelimi diye soranlar var baya

Kullanıcı avatarı
furkancelik
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bilgisayar Mühendisi

Mesajgönderen furkancelik » 06 Şub 2017, 14:25

Ben rüzgarlık yaptırdım ve sonra piman oldu çıkarttım. Aracın orjinal görüntüsüne yakışmadı bence. Benim aracım 2015 qq skypack ve cam çerçeveleri krom kaplı. Taktırdığım rüzgarlıkdada krom vardı ancak sırıttı orjinalin üzerinde. Tavsiye etmiyorum. Sadece yan basamak düşünüyorum ama o da aracı daha alçak gösteriyor gibi geliyor bana.

Kullanıcı avatarı
TJ320
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: serbest
İletişim:

Mesajgönderen TJ320 » 07 Ağu 2017, 16:47

merhaba bence yan basamaksız çok kötü ve sade duruyor filmde olamzsa olamz ama kelebek camlardaki etiketler sökülmeden takılmaması gerek
basamak var bende çok kullanışlı ve güzel görünüyor çok yaklaşırsan veya altını vurcak bi yer garaj yokuşu olunca ilk temas eden nokta basamak oluyor hem sağ sol hem alt çıkıntı oldu için araçtan önce hasar ona gidiyor ve araç bozulmuyor tavsiye ederim satarken söker atarsın tertemiz kalır kapı altları

34 TJ 320
MEHMET DURSUN

Kullanıcı avatarı
blueice76
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen blueice76 » 28 Ağu 2017, 14:39

Aksesuar olarak camlara 3M film yaptırdım; ön yanlar 2 numara, arkalar 3 numara. Gündüz çok faydalı oldu ama gece sürüşte aynaları görmekte çok zorlanıyorum, manevra yaparken camları açmak zorunda kalıyorum. Keşke ön yanları 1 numara yaptırsaydım. Aksesuar yaptıracak olsam tavan barı, sis farı, ön-arka tampon difüzörü, yan basamak, ön tampon çıtası, bagaj çıtası yaptırırdım. Ön ve arka bar kesinlikle yaptırmam bence kötü duruyor. Cam rüzgarlığını da yapışan değil de, biraz pahalı ama cam dirseği içine geçenden yaptırırdım.

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir

oto anahtarı