Note Direksiyondan Ses Geliyor

(E11) Note modeli ile ilgili tüm bilgiler
Kullanıcı avatarı
ahmet.shu
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Micra
Meslek: Serbest

Re: Note Direksiyondan Ses Geliyor

Mesajgönderen ahmet.shu » 04 Eki 2018, 10:37

Micra direksiyon tıkırtı sorunum giderildi. Önceden gösterdiğim ustalar elektrikli direksiyon kutusu tıkırtısı buna alışın değişmek çok pahalı demişti. Bosch Car daki ustaya götürdüm tıkırtı direksiyon kolonu mafsalından direksiyon simidine vuruyor dedi. Pedalların oraya eğildi bi kaç vidayı sıktı tamam dedi :) Ses kesildi. Para da istemedi. İşi bilen ustayı bulmak tamamen şans. Yoksa 3-4 bin lira verip sağlam parçayı değiştirecektim.

Micra 2006 Tekna 1.2

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Otomobil: Micra
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Re: Note Direksiyondan Ses Geliyor

Mesajgönderen Ally_07 » 20 Eki 2018, 00:11

Paylaşımınız için teşekkürler. Sorununuzun basitçe giderilmesine sevindim. Geçmiş olsun diyelim.
ahmet.shu yazdı:Micra direksiyon tıkırtı sorunum giderildi. Önceden gösterdiğim ustalar elektrikli direksiyon kutusu tıkırtısı buna alışın değişmek çok pahalı demişti. Bosch Car daki ustaya götürdüm tıkırtı direksiyon kolonu mafsalından direksiyon simidine vuruyor dedi. Pedalların oraya eğildi bi kaç vidayı sıktı tamam dedi :) Ses kesildi. Para da istemedi. İşi bilen ustayı bulmak tamamen şans. Yoksa 3-4 bin lira verip sağlam parçayı değiştirecektim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

“Nissan Note Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

oto anahtarı