Hız Sabitleyici

(E11) Note modeli ile ilgili tüm bilgiler
Kullanıcı avatarı
mamix35
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Belirtilmemiş
Meslek:

Hız Sabitleyici

Mesajgönderen mamix35 » 02 Kas 2012, 11:03

2009 Nissan Note 1.4 Visia aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum yetkili servis takılamayacağını söyledi ancak ben hala taktırabilme umudunu taşıyorum bununla ilgili yardıma ihtiyacım var OEM ürünleride düşünebilirim WAECO MagicSpeed MS880 isimli ürüne 370€ talep ettiler ancak bana çok yüksek geldi yaklaşık 925 TL civarı ücret ödemek bence çok abartılı.Daha önce böyle bir uygulamaya şahit olan varsa lütfen acil yardım bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
adilsaripinar
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Note
Meslek:

Re: Hız Sabitleyici

Mesajgönderen adilsaripinar » 31 Oca 2013, 23:08

BENDE NİSSAN NOTE KULLANICISIYIM ARACA BİRAZ UZAĞIM AMA ESKİ ARABAM OPEL VECTRA İDİ VE CRUİSE KONTROL SADECE SİLİCEK KOLUNUN ALTINA BİR KOL DAHA EKLİYORDUN BİTİYORDU.HATTA ALMANYA DA SATAN BİR İKİ YER BİLE BULMUŞTUM 70-80 EUROLUK BİR PARÇAYDI.BU BİRAZ ABARTI OLMUŞ..

Kullanıcı avatarı
purmol666
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Note
Meslek: Öğrenci.

Re: Hız Sabitleyici

Mesajgönderen purmol666 » 05 Nis 2013, 14:14

Araçlarda bütün tesisat döşenmiş vaziyette gelir . En baz versiyonundan en dolusuna kadar aynıdır , sadece atıyorum dolu araçta sis farı vardır boş ta yoktur ama onda da tesisat vardır . Direksiyon simit ini değiştirip sabitleyici tuşları olan simit takılırsa ve beyinden güncelleme yapılırsa hallolur .

“Nissan Note Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir

oto anahtarı