Cam filmi uygulaması

(K11) (K12) (K13) Micra otomobiliniz için
Kullanıcı avatarı
MicraR
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Micra
Meslek: Akademisyen

Re: Cam filmi uygulaması

Mesajgönderen MicraR » 22 Nis 2016, 12:03

Tamerwe yazdı:Bende 2005 ateş kırmızısı micra var. Normal şartlarda bile güneşten çok rahatsız olan hassas gözlerim var. O yuzden cam filmi yaptırmak istiyorum. Şu ara araştırmaya başladım. Sanırım artık trafikte bir sıkıntı kalmadı. On cam hariç diğerlerine orta karar film düşünüyorum acaba araçta çok kötü durur mu. Aynı renk micraya yaptırmış arkadaş varsa fikirlerini bekliyorum mümkünse resim de.

Bende ön cam hariç komple 2 numara uygulattım Okyanus mavisi aracıma ve çok güzel oldu, hem dışarıdan premium görünmeye başladı araç hem de içeriden güneşin zararlı yakıcı etkisi bitti denebilir, sadece ilk gün akşam olunca biraz alışma süreci geçirdim sonra hiç fark etmez oldum, ancak camı açınca gelen güneşi görünce hemen camı kapatır oldum. Aracın resmini de göndereyim diyordum ancak dosya boyutu çok büyük diyor yüklemiyor, buna da bir çözüm var mı acep ?

2014 Nissan Micra 1.2 Street CVT Okyanus Mavisi

Kullanıcı avatarı
MicraR
Gold Üye
Gold Üye

Mesajgönderen MicraR » 22 Nis 2016, 12:07

Aracımın resimleri;

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Mesajgönderen Ally_07 » 22 Nis 2016, 17:10

MicraR yazdı:Aracımın resimleri

Gayet güzel duruyor, güle güle kullanın. Ben de gelecek ay bu işe girişmeyi düşünüyorum fırsat bulunca. Sadece sağ ve sol ön camları bir tık daha mı açık yaptırsam karar veremedim. Bakalım.

Forum üzerinden resim yüklemek için boyutunu düşürmeniz gerekiyor. Windows Office içinde yer alan Picture Editor ile tekrar boyutlandırabilirsiniz. Forum kapasitesinin dolmaması için mümkün olduğunca küçük boyut iyi olur.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
MicraR
Gold Üye
Gold Üye

Mesajgönderen MicraR » 22 Nis 2016, 17:58

Ally_07 yazdı:
MicraR yazdı:Aracımın resimleri

Gayet güzel duruyor, güle güle kullanın. Ben de gelecek ay bu işe girişmeyi düşünüyorum fırsat bulunca. Sadece sağ ve sol ön camları bir tık daha mı açık yaptırsam karar veremedim. Bakalım.

Forum üzerinden resim yüklemek için boyutunu düşürmeniz gerekiyor. Windows Office içinde yer alan Picture Editor ile tekrar boyutlandırabilirsiniz. Forum kapasitesinin dolmaması için mümkün olduğunca küçük boyut iyi olur.

Teşekkürler, siz de en kısa zamanda yaptırın ve daha az güneşin rahatına varın bence, ön camları bende 1 numara yapsam (yani 1 numara daha ince yapsam) diye düşünmüştüm ancak filmi uygulayan ekip; çok fazla fark olmayacağını, yapmışken hepsinin işe yarayan bir tonda olmasının daha iyi olacağını ve araca yandan bakınca ton farkı olmadan böyle çok daha güzel görüneceğini de ilave edince aklıma yattı ve hepsini aynı ton yaptırdım, size de tavsiye ederim.

Bir de aracın arkadan çekilmiş ÖNCE/SONRA fotoğrafını yükleyeyim;

Resim

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator

Mesajgönderen Ally_07 » 25 Nis 2016, 15:22

MicraR yazdı:Teşekkürler, siz de en kısa zamanda yaptırın ve daha az güneşin rahatına varın bence, ön camları bende 1 numara yapsam (yani 1 numara daha ince yapsam) diye düşünmüştüm ancak filmi uygulayan ekip; çok fazla fark olmayacağını, yapmışken hepsinin işe yarayan bir tonda olmasının daha iyi olacağını ve araca yandan bakınca ton farkı olmadan böyle çok daha güzel görüneceğini de ilave edince aklıma yattı ve hepsini aynı ton yaptırdım, size de tavsiye ederim.

Dediğim gibi Mayıs veya Haziran'da yaptıracağım bir aksilik olmazsa. 2 numaranın tonu da çok keskin değilmiş gerçekten, bu şekilde yaptırayım. Bu arada fotoğraflar için teşekkürler, hepimizin işine yarayacak. :DD

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
Tamerwe
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Kamu

Mesajgönderen Tamerwe » 04 Ağu 2016, 14:53

MicraR yazdı:Aracımın resimleri;

Resim

Resim

çok iyi olmuş dostum bende fiyat sormaya başladım bakalım teşekkürler resimler için.

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator

Mesajgönderen Ally_07 » 01 Haz 2017, 15:00

Sonunda fırsat bulup bu yaza girmeden film işini hallettim. LLumar 0,35 (orta) tercih ettim, daha koyu olan film yazın sorun olmaz ama kışın kapalı (güneş ışığı olmayan) havalarda çok koyu kalabilir araç içini boğar diye düşündüm, artık doğru mu düşündüm yanlış mı bilemiyorum ama öyle oldu. Bildiğim kadarıyla en kaliteli marka bu ve önemli olan ışığın zararlı etkilerinden koruma konusunda diğerlerine göre önemli bir farkı var. Benim için önemli olan da buydu. Zaten arka camlarda çocuk için ayrıca vantuzlu perdelerim var. Yukarıdaki mesajlarda görülen mavi Micra resimlerindeki 0,2 (koyu) olan mesela.

Ön cama yaptırmadım. Diğer 5 cam için toplam 350 TL 5 taksit oldu ama aslında 400 TL imiş, devamlı müşteri olduğumdan bir indirim yapıldı. İşçilik mükemmel diyebilirim ki zaten daha önceki arabalarımdan da bildiğim yer olduğu için şüphem yoktu, sanki karartılmış cam gibi duruyor film olduğunu anlamak zor. 10 yıl garantili imiş, ithalatçı firmanın sistemine kayıt edilip bir garanti kartı da düzenlendi. Memnun kalacağımı umuyorum

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator

Mesajgönderen Ally_07 » 08 Haz 2017, 15:30

Bu arada film yaptırmayı düşünenler için bir karşılaştırma tablosu buldum, faydalı olabilirResim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 13 Haz 2017, 16:49

Arkadaşlar LLumar cam filmleri için İzmir 3.sanayi sitesinde uygulama ve satış hizmeti veriyoruz. Arayan arkadaşlar Nissan Türkiye forumdan geldiğini dm den bildirirse İzmir için indirim sağlayabiliriz.

Garanti kartı mevcuttur.

TELEFON: 0232 458 06 06 LLUMAR

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator

Re: RE: Re: Cam filmi uygulaması

Mesajgönderen Ally_07 » 13 Haz 2017, 16:53

NISTEC yazdı:Arkadaşlar LLumar cam filmleri için İzmir 3.sanayi sitesinde uygulama ve satış hizmeti veriyoruz. Arayan arkadaşlar Nissan Türkiye forumdan geldiğini dm den bildirirse İzmir için indirim sağlayabiliriz.

Garanti kartı mevcuttur.

Keşke Antalya şubeniz de olsaymış üstadım. Bu arada hazır sizi burada bulmuşken, e-postalarım hep geri döndü. Bana öm'dan başka bir adres yollayabilir misiniz rica etsem.

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Re: RE: Re: Cam filmi uygulaması

Mesajgönderen NISTEC » 27 Haz 2017, 14:37

Ally_07 yazdı:
NISTEC yazdı:Arkadaşlar LLumar cam filmleri için İzmir 3.sanayi sitesinde uygulama ve satış hizmeti veriyoruz. Arayan arkadaşlar Nissan Türkiye forumdan geldiğini dm den bildirirse İzmir için indirim sağlayabiliriz.

Garanti kartı mevcuttur.

Keşke Antalya şubeniz de olsaymış üstadım. Bu arada hazır sizi burada bulmuşken, e-postalarım hep geri döndü. Bana öm'dan başka bir adres yollayabilir misiniz rica etsem.

Selamlar. info@craftartstore.com Telefonumda da kurulu.

Nissan Club Türkiye

“Nissan Micra Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

oto anahtarı