K13 Nissan Micra (Fotoğraflar)

(K11) (K12) (K13) Micra otomobiliniz için
Kullanıcı avatarı
MicraR
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Micra
Meslek: Akademisyen

Re: K13 Nissan Micra (Fotoğraflar)

Mesajgönderen MicraR » 26 Nis 2016, 11:22

Ally_07 yazdı:Çok güzel çok güzel, maşallah.. Bu arada torpidoya giren kablo nedir? Sanırım diğer taraftan çıkıyor ve sol ön sütunun oradan falan da geçiyor.

İyi takip etmişsiniz kabloyu :) Kablo araç içi yolu kaydeden güvenlik kamerama ait, sürekli sarjda durarak çalışıyor, o esnada geçici olarak torpido içine hapsetmiştim fazla kalan kabloyu daha sonra ise torpidonun arkasında bir bölüm buldum oraya attım, sağ direğin altından geçen kablo yukarıdaki kameraya giden şarj kablosu, sol direkten geçen kabloda arkaya çektiğim geri görüş ve kayıt kamerasına ait, henüz tam ve profesyonel olarak kabloları gizlemiş değilim, direklerdeki plastik parçaları sökmek gerekiyor galiba, müsait bir vakitte daha temiz iş çıkaracağım :)

2014 Nissan Micra 1.2 Street CVT Okyanus Mavisi

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Mesajgönderen Ally_07 » 26 Nis 2016, 13:34

MicraR yazdı:
Ally_07 yazdı:Çok güzel çok güzel, maşallah.. Bu arada torpidoya giren kablo nedir? Sanırım diğer taraftan çıkıyor ve sol ön sütunun oradan falan da geçiyor.

İyi takip etmişsiniz kabloyu :) Kablo araç içi yolu kaydeden güvenlik kamerama ait, sürekli sarjda durarak çalışıyor, o esnada geçici olarak torpido içine hapsetmiştim fazla kalan kabloyu daha sonra ise torpidonun arkasında bir bölüm buldum oraya attım, sağ direğin altından geçen kablo yukarıdaki kameraya giden şarj kablosu, sol direkten geçen kabloda arkaya çektiğim geri görüş ve kayıt kamerasına ait, henüz tam ve profesyonel olarak kabloları gizlemiş değilim, direklerdeki plastik parçaları sökmek gerekiyor galiba, müsait bir vakitte daha temiz iş çıkaracağım :)

Tahmin etmiştim. Aynı sistemden ben de aldım sadece ön için. Henüz kurulumunu yapmadım ama ben de aynı şekilde bir tesisat düşünüyorum. Şimdi bir başlık açtım orada bu konu ile ilgili fikir alışverişi yapalım isterseniz. başlık şu linkte viewtopic.php?f=16&t=4588

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
MicraR
Gold Üye
Gold Üye
Meslek: Akademisyen

Mesajgönderen MicraR » 28 Kas 2016, 14:38

Arkadaşlar aracım acil satılıktır, hatasız sorunsuzdur daha büyük bir araç alacağım için satıyorum son gün yarın

http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-s ... ra/6280570

Foruma özel indirim yapılır, acele edin dosta gidecek araç çünkü

Telefon: 0555 495 18 58

2014 Nissan Micra 1.2 Street CVT Okyanus Mavisi

Kullanıcı avatarı
Gökhan Sky
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Mühendis

Kırmızı Micra

Mesajgönderen Gökhan Sky » 24 Tem 2017, 15:14

Merhaba,

Resim
Resim
Biraz üstünde oynama yaptım :) genelde eşim kullandığı için çok bir şey yapamıyorum.
Resim
Bu da abisi
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: Kırmızı Micra

Mesajgönderen Ally_07 » 25 Tem 2017, 11:38

Gökhan Sky yazdı:Merhaba,

Maşallah, Allah kazasız belasız güzel günlerde binmeyi nasip etsin. Benim de kendi aracım Seat Toledo :-)

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
Gökhan Sky
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Mühendis

Re: Kırmızı Micra

Mesajgönderen Gökhan Sky » 25 Tem 2017, 14:07

Ally_07 yazdı:
Gökhan Sky yazdı:Merhaba,

Maşallah, Allah kazasız belasız güzel günlerde binmeyi nasip etsin. Benim de kendi aracım Seat Toledo :-)

Teşekkürler. Seat'ın bende yeri bir başka :) Özellikle son yıllarda yaptığı tasarım ile bütün araçlarında eski agresif görüntüsünü yakaladı.
Toledo'nun kasasda çok şık ve hoş.Kazasız belasız sürüşler sizede.

Resim

“Nissan Micra Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

oto anahtarı