Nissan Micra K12 6 Soru 6 Cevap - Deaktif özellikler -Ağır bakım - Ekran ve Anahtar

(K11) (K12) (K13) Micra otomobiliniz için
Kullanıcı avatarı
B.yunt
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Micra
Meslek: Tüccar

Nissan Micra K12 6 Soru 6 Cevap - Deaktif özellikler -Ağır bakım - Ekran ve Anahtar

Mesajgönderen B.yunt » 27 Ağu 2021, 00:18

Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım ve hoşbuldum.
2004 model Otomatik Nissan Micra K12 aldım ama bazı merak ettiğim detaylar var bilenler beni aydınlatırsa çokk mutlu olurum.
1. Aracın deaktif özellikleri var mıdır. Varsa nasıl açabilirim? (Örneğin araba ilerledikten sonra krndiliğinden kilitleme özelliği forumda anlatılmış)
2. 2004 modeller de CVT şanzıman mı? Şanzıman yağını değiştirmek istiyorum kaç litre alır ve hangi yağı önerirsiniz? Aracım otomatik.
3. Aracım 210 bin km de, hangi bakımları, kontrolleri yapmamı önerirsiniz? Ağır bakım yapmak istiyorum.
4 Aracıma arka kamera taktırmak istiyorum. Dolayısıyla ekrana ihtiyacım olucak. Ekranlı teyp ekleyen oldu mu? Nasıl bir süreç izlediniz?
5 Arabada bir sorun var. Araç kendi kendini kapılar kapanır kapanmaz kilitliyor ve anahtar çogu zaman kontakta , araç içersinde kilitli kalıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?
6 Araçı aldığımda uzaktan açıp, kapatan alarm sistemli anahtar yaptırmışlar ama estetikten yoksun bir anahtar bunu K13 lerdeki gibi bir anahtara çevirmek istiyorum direkt mevcut anahtarın iç dizaynını yeni anahtarlığa entegre edebilirler mi yoksa komple açma kapama sistemli mi almalıyım.

Çokk fazla soru oldu şimdiden emek harcayıp okuyan ve cevaplayan herkese teşekkür ederim

“Nissan Micra Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

oto anahtarı