Micra PS (Power Steering-Hidrolik Direksiyon) Problemi

(K11) (K12) (K13) Micra otomobiliniz için
Kullanıcı avatarı
justorcun
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Micra
Meslek:

Re: Micra Direksiyon (PS) Problemi

Mesajgönderen justorcun » 21 Ağu 2017, 13:00

arıza silme geçici cozumdur arkadaslar, sildirdikten sonra belki ilk kullanımızda belki de 6 ay sonra o arızayı tekrar verir.
micra ve fiat'ın bir modelinin direksiyon arızası icin tamir garantisi vermiyorlardı benim sorunum olduğu zamanlar, diğer tüm marka modeller icin garanti veriyorlardı tamir yapan yerler. umarım yaşamazsınız cünkü ben cok büyük sıkıntılar çekmiştim. çıkma bile taktırsanız bu sorun başınıza gelebilir

Kullanıcı avatarı
gri
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen gri » 07 Eki 2017, 09:12

Merhaba, nissan micra 2016 model aracımda direksiyon derisinde beyaz beyaz aşınma/soyulmalar var.
Acaba bu garanti kapsamında halledilebilir mi? Bu durumu yaşayıp çözüm önerisi olanlar var mı?

Nissan Micra - 1.2 CVT (A/T) STREET

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Re: Micra Direksiyon (PS) Problemi

Mesajgönderen Ally_07 » 07 Eki 2017, 12:47

gri yazdı:Merhaba, nissan micra 2016 model aracımda direksiyon derisinde beyaz beyaz aşınma/soyulmalar var.
Acaba bu garanti kapsamında halledilebilir mi? Bu durumu yaşayıp çözüm önerisi olanlar var mı?
Garanti için servisle bir görüşmekte fayda var, kullanıcı hatası deme ihtimalleri olmakla birlikte bakarsınız çözüme yönelik müdahale de edebilirler.

Eğer o şekilde olmazsa sanayi sitelerinde bu işleri yapan ustalar var. Sanırım 200 TL civarında bir maliyetle tekrar deri kaplıyorlar ve gayet de güzel oluyor. Eğer bu da çok maliyetli gelirse internetten direksiyon kılıfı alacaksınız mecburen, 30 TL civarı olsa gerek ama kaplama kadar estetik olmuyor tabi. Ben olsam eğer garantiden müdahale edilmezse komple kapatırdım ki orijinalliği bozulmasın.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
asimkadri
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Ozel meslek

Mesajgönderen asimkadri » 12 Ara 2017, 17:16

Bende de aynı problem bugün ceyran etti. Antalya merkez de formunda sayesinde güçlü ustaya gösterdim [ekip otomotiv] sağolasın çok ilgilendi şuan bi problem yok gibi inşallah tekrarlamaz.

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator

Re: RE: Re: Micra Direksiyon (PS) Problemi

Mesajgönderen Ally_07 » 14 Ara 2017, 10:02

asimkadri yazdı:Bende de aynı problem bugün ceyran etti. Antalya merkez de formunda sayesinde güçlü ustaya gösterdim [ekip otomotiv] sağolasın çok ilgilendi şuan bi problem yok gibi inşallah tekrarlamaz.
Güçlü ustamız iyidir, yardımını esirgemez.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
musakepez
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Öğretmen

Direksiyon kutusundan gelen ses

Mesajgönderen musakepez » 01 Eyl 2018, 15:26

Mrb arkadaşlar Nissan Micra araç aldım ancak araçta bir tıkırtı var. Özel bir servise gösterdim büyük ihtimalle direksiyon kutusundan geliyor ama bir zarar açmaz sesi duymayin dedi. Bu şekilde sorun olup çözebilen var mı acaba

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator

Re: Direksiyon kutusundan gelen ses

Mesajgönderen Ally_07 » 05 Eyl 2018, 15:02

musakepez yazdı:Mrb arkadaşlar Nissan Micra araç aldım ancak araçta bir tıkırtı var. Özel bir servise gösterdim büyük ihtimalle direksiyon kutusundan geliyor ama bir zarar açmaz sesi duymayin dedi. Bu şekilde sorun olup çözebilen var mı acaba

Yeni konu açmadan önce lütfen daha önce o konu ile ilgili bir başlık olup olmadığını kontrol edin. Sorunuz ilgili başlığa taşınmıştır.

Kullanıcı avatarı
Ömerkarabacak
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Elektronik

Mesajgönderen Ömerkarabacak » 06 Eyl 2018, 23:50

Arkadaşlar ps direksiyon arızası tamiri mümkün daha önce 100 lerce tamir edilmiştir.
Kronik olan nissan mikra ps tamiri iki saat gibi bir sürede tamir edilebilmekte ve garanti verilmektedir iletişim için bana 0 538 395 76 15 numaradan ulasabilirsiniz

Kullanıcı avatarı
Ömerkarabacak
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Elektronik

Re: 2005 MODEL MİCRADA PS ARIZASI

Mesajgönderen Ömerkarabacak » 07 Eyl 2018, 00:01

bilge35 yazdı:İlginiz için teşekkür ederim

Ps dreksiyon tamiri garantili iki saat içerisinde yapılabilmektedir 538 495 76 15

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator

Re: RE: Re: 2005 MODEL MİCRADA PS ARIZASI

Mesajgönderen Ally_07 » 07 Eyl 2018, 01:18

Ömerkarabacak yazdı:[quote="bilge35"]İlginiz için teşekkür ederim

Ps dreksiyon tamiri garantili iki saat içerisinde yapılabilmektedir 538 495 76 15[/quote]

Duyurunuz için teşekkür ederiz. Hangi numara geçerli? Farklı mesajlarda tek rakamla değişen iki farklı numara yazmışsınız da.

Bu arada arka arkaya aynı mesajı iceren paylaşımlarınız da silinmiştir.

Kullanıcı avatarı
musakepez
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Öğretmen

Mesajgönderen musakepez » 23 Eyl 2018, 23:43

Ally_07 yazdı:
musakepez yazdı:Mrb arkadaşlar Nissan Micra araç aldım ancak araçta bir tıkırtı var. Özel bir servise gösterdim büyük ihtimalle direksiyon kutusundan geliyor ama bir zarar açmaz sesi duymayin dedi. Bu şekilde sorun olup çözebilen var mı acaba

Yeni konu açmadan önce lütfen daha önce o konu ile ilgili bir başlık olup olmadığını kontrol edin. Sorunuz ilgili başlığa taşınmıştır.

Benim sorunum PS sorunu değil ki neden bu başlık altına tasidiniz anlamadim

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator

Mesajgönderen Ally_07 » 24 Eyl 2018, 13:17

musakepez yazdı:
Ally_07 yazdı:

Benim sorunum PS sorunu değil ki neden bu başlık altına tasidiniz anlamadim

Mesajınızda sorununuzun direksiyon kutusu ile ilgili olduğunu belirtmişsiniz ve buna benzer sorun yaşayan var mı diye sormuşsunuz. Bu başlık da PS (Power Steering-Hidrolik Direksiyon) direksiyonla ilgili olduğu için buraya taşıdık. Böylece "direksiyon" sorunu veya çözüm önerisi olan tüm üyelerimizin tek bir başlık altında bilgi kirliliği/karmaşası oluşmadan, hızlı bir şekilde aradıklarını bulmalarını amaçlıyoruz.

“Nissan Micra Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

oto anahtarı