2.0 elegance yardim

(P10) (P11) (P12) ve (P144) Bütün primera modelleri
Kullanıcı avatarı
rcpugurlu
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Primera
Meslek: Elektrik teknisyeni

2.0 elegance yardim

Mesajgönderen rcpugurlu » 01 Oca 2016, 23:04

Arkadaşlar merhaba.uzun araştırmalar sonunda 2001 model 85000 km de 2001 model nissan elegance aldım. Araç otomatik ve lpg hiç takılmamış. Aylik ortalama 600-800 km yol yapiyorum ve ilk defa otomatik araç kullanicam. Lpg taktirmak istiyorum hangi markayi tavsiye edersiniz. İzmirde nissan uzerine uzman bir servis oneriniz varmidir.bu araçta nelere dikkat etmeliyim. Teşekkrurler

Kullanıcı avatarı
Mustafa_B
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bilgi İşlem

Re: 2.0 elegance yardim

Mesajgönderen Mustafa_B » 11 Mar 2016, 11:59

üstad aracınız hayırlı olsun. mahzuru yoksa kaça aldığınızı öğrenebilir miyiz lütfen?

benim aracımda atiker gold sistem var. benen önceki sahibi bana satmadan az evvel takdırdı. ben de memnunum. silkeleme rölantide sorun vb şey yok.

izmiri bilemiyorum. ancak şanzıman yağının kalitesini kontrol ettirmenizi önerebilirim.

Kullanıcı avatarı
Memcos48
Gold Üye
Gold Üye
Meslek: ÖĞRETMEN

Mesajgönderen Memcos48 » 25 Mar 2016, 23:16

Merhaba hoşgeldiniz aracınızı güle güle kullanın, lpg de markadan ziyade montaj ve ustalık önemlidir. Lovato, zavolli, BRC olabilir. İzmir'de usta dedinizmi gaziemir 6.sanayide japon oto var orada Nissancı Öner usta var(nissan yetkili servisten ayrılma ödüllü bir ustadır)tavsiyemdir sadece gidin ve derdinizi anlatın gerisini ona bırakın[WHITE SMILING FACE]ve sonra yine konuşalım.

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
kimyasal20
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Memur

Mesajgönderen kimyasal20 » 18 Nis 2016, 00:43

Denizlide aynı araç için iyi bir usta onerebilirmisiniz. Benim sorunum araç yüksek devire çıkmıyor. Işıklarda frene basınca devir sıfıra düşüp araç stop ediyor. Hava akış sensörünü (debimetre) değiştirdim. Yüksek devir çıkıyor ama yine ışıklarda stop ediyordu. Birgun sonra ise yine yüksek devire çıkmıyor ve stop etme sorunuda devam ediyor. Ben aracı yeni aldım. Fakirin işi Az parayla biraz lüks araba alalım dedik Uykularım kaçtı. Benden önceki sahibide Ekim ayinda hava akış metre ve sensör değiştirmiş. Torpido da faturasını buldum. Belli ki oda problemi halledemedigi için arabayı satmış. Birde bu sensör için servis 650 TL istedi. Yani arabanin şuan için görünen tamir masrafları çok ama çok maliyetli. Bana nokta atışı yapacak bir usta yada bilen bir arkadaş yol gösterirse çok memnun olacağım. Yoksa elimde biraz param var Onuda olur olmaz birine kaptıracagiz.

“Nissan Primera Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir

oto anahtarı