Bu primera bu fiyata alınır mı ?

(P10) (P11) (P12) ve (P144) Bütün primera modelleri
Kullanıcı avatarı
akira_kurusogan
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Primera
Meslek: Özel Güvenlik Görevl

Bu primera bu fiyata alınır mı ?

Mesajgönderen akira_kurusogan » 19 Şub 2017, 16:00

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 0035/detay

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var ? 1 tane istediğim özelliklerde temiz ve düşük kilometreli primera buldum...yukarıdaki linke tıklayıp araca bi göz atıp bana fikir verebilirmisiniz...

Aracın motor ve şase numarasından tramer sorgusu yaptım...6000 TL hasar kaydı var...sadece sol ön kapı sacı değişmiş ve yetkili servisi bu yüzden tavan hariç komple boyama yapmış bu sebebden...bi de araca hiç tüp takılmamış olması yine bi artı yönü...

29.500 istiyo ilanda ama ben 27.500 e kadar düşürdüm...ne dersiniz...bu araç bu özelliklerde bu fiyata iyi mi...

Kullanıcı avatarı
Memcos48
Gold Üye
Gold Üye
Meslek: ÖĞRETMEN

Re: Bu primera bu fiyata alınır mı ?

Mesajgönderen Memcos48 » 20 Şub 2017, 00:00

Araba iyi duruyor ama İstanbul arabası olunca insan güvenemiyor arkadaş, iyice baktır her tarafına. Gerekiyorsa iki ayrı expertize götür, aracin içine bin mutlaka kullan tüm elektronik aksamı kontrol et/ettir öyle al derim.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

P12 İZMİR
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Kimyager

Mesajgönderen P12 İZMİR » 20 Şub 2017, 00:15

Memcos48 yazdı:Araba iyi duruyor ama İstanbul arabası olunca insan güvenemiyor arkadaş, iyice baktır her tarafına. Gerekiyorsa iki ayrı expertize götür, aracin içine bin mutlaka kullan tüm elektronik aksamı kontrol et/ettir öyle al derim.

Memcos48 Kardeşime katılmakla birlikte bana sanki motoruyla biraz oynanmış gibi geldi yanılıyor olabilirimde zira motorun plastik kapağını neden sökmüşler... İyice baktırmak lazım.Sıkıntı yoksa güzel araç.

Kullanıcı avatarı
akira_kurusogan
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen akira_kurusogan » 20 Şub 2017, 15:44

Memcos48 yazdı:Araba iyi duruyor ama İstanbul arabası olunca insan güvenemiyor arkadaş, iyice baktır her tarafına. Gerekiyorsa iki ayrı expertize götür, aracin içine bin mutlaka kullan tüm elektronik aksamı kontrol et/ettir öyle al derim.

Teşekkür ederim arkadaşım yardımınız için...söylediklerinizi dikkate alıcam

Kullanıcı avatarı
akira_kurusogan
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen akira_kurusogan » 20 Şub 2017, 15:49

P12 İZMİR yazdı:

Memcos48 Kardeşime katılmakla birlikte bana sanki motoruyla biraz oynanmış gibi geldi yanılıyor olabilirimde zira motorun plastik kapağını neden sökmüşler... İyice baktırmak lazım.Sıkıntı yoksa güzel araç.

Valla arkadaşım bilemiyorum...istanbul burası...çakal kaynıyor...özel servisde yapılacak ekspertiz mi yoksa yetkili servisine götürmek mi daha sağlam olur...malum bazı şeyler duydum özel expertiz yapan yerlerde...bazı kusurları bilemediklerini dair...bi de araçlardan pek anlamayan biriyim...elimde patlamasın kafam çok karışık...

Kullanıcı avatarı
spoilerci
MODERATOR
MODERATOR
Meslek: Primera P12 Tekna
İletişim:

Mesajgönderen spoilerci » 20 Şub 2017, 22:36

yetkili servislerpek yanaşmıyor o işe arabanın şasi numarasından hasar kaydını çıkar. plakadan yaptırma. ekspertiz yapan firma bul adam akıllı baksınlar. egsoz borusunun ucuna bak siyahlaşma var mı is varsa kurum bağlamışsa alma fiyat çok iyi km ye aldanma

HERKES HAYAL KURAR, AMA BAZILARI GERÇEKLEŞTİREBİLİR...
[img]https://hizliresim.com/XoYQmo[/img]

“Nissan Primera Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 38 misafir

oto anahtarı