İzmirde direksiyon kutusu usta önerisi!

(P10) (P11) (P12) ve (P144) Bütün primera modelleri
Kullanıcı avatarı
Selman1434
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Primera
Meslek: Satış Danışmanı

İzmirde direksiyon kutusu usta önerisi!

Mesajgönderen Selman1434 » 04 Eyl 2016, 19:01

Merhabalar,
Arabanmı var derdinmi var dertsiz başa gene dert :(
Primere tekna 2004 dıreksiyon yağı eksiltme yapiyor öncedende yapıyordu ama doldurunca 2 3 ay götürüyordu şimdi 2 günde bir tüm yağı boşaltıyor direksiyondan garib garib sesler geliyor burdaki ustam direksiyon kutusu yağ kaçırıyor anca izmirde yaparlar burda ustası yok filan dedi izmir veya çevresindeki arkadaşlardan yardım lütfen tanıdığınız bildiğiniz usta varmı herkese iyi günler şimdiden teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Memcos48
Gold Üye
Gold Üye
Meslek: ÖĞRETMEN

Re: İzmirde direksiyon kutusu usta önerisi!

Mesajgönderen Memcos48 » 05 Eyl 2016, 19:04

İzmir 6.sanayide Japan oto Öner Koray usta var önünde Nissan amblemi olup da cozemeyecegi/cözduremeyecegi problem yoktur:) kesinlikle tavsiye ederim.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

P12 İZMİR
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Kimyager

Mesajgönderen P12 İZMİR » 05 Eyl 2016, 20:08

Yaklaşık 400-500 TL arası masrafın var İzmirde 2. ve 3üncü sanayide nissan ustaları var.2. Sanayideki Tamer ustayı tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
Thirsty
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen Thirsty » 07 Eyl 2016, 02:27

Selman1434 yazdı:Merhabalar,
Primere tekna 2004 dıreksiyon yağı eksiltme yapiyor öncedende yapıyordu ama doldurunca 2 3 ay götürüyordu şimdi 2 günde bir tüm yağı boşaltıyor direksiyondan garib garib sesler geliyor burdaki ustam direksiyon kutusu yağ kaçırıyor anca izmirde yaparlar burda ustası yok filan dedi izmir veya çevresindeki arkadaşlardan yardım lütfen tanıdığınız bildiğiniz usta varmı herkese iyi günler şimdiden teşekkürler

bendede 2005 tekna var aynı sorunda bendede var. bendekide 3-4 ay idare ediyordu, şuan 1 ay anca idare ediyor. daha bugün serviste yağ ilave ettirdim az bi miktar kaçırmış fakat arabayı sabah çalıştırdımda direksiyon ötüyordu. usta 1000tl ye yakın bi fiyat söylemişti tamir için tam hatırlamıyorum.
direksiyonun yağ kaçırması tuhaf geliyor acaba kronik bi sorun mu

Kullanıcı avatarı
MÜNÜRB
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Almera
Meslek: memur
İletişim:

Mesajgönderen MÜNÜRB » 07 Eyl 2016, 08:41

aşağıdaki linkteki mesajları okursanız faydası dokunabilir.
viewtopic.php?f=18&t=1891&start=16&hilit=D%C4%B0REKS%C4%B0YON+KUTUSU

münür bingöl
34ZPT24
silivri/istanbul
almera tekna
1.5 2008

masato
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Mesajgönderen masato » 12 Eyl 2016, 23:12

Bu sorun p12 lerde kronik sanirim.Bendede ayni sorun var.kecelerdense 200 tl degilse 600 uzeri fiyat cikar gibi bisey soyledi.Pek anlamadim,anlasamda suan yaltiracak durumda degilim.Yag koyuyorum 1.5,2 hafta felan dayaniyor Direksiyon kazik gibi hidroligin tadini hic alamadim.Saga sola cevirince ötme sesi geliyor.Araban varsa masrafta var.Durduk yere surekli masraf.af Allah ım af

masato
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Mesajgönderen masato » 12 Eyl 2016, 23:15

Selman1434 yazdı:Merhabalar,

Arkadasin dedigi gibi 6.sanayide japon otoya baktir.Nissana bakiyor.Daha onceden baya bi islem yaptirdik

Kullanıcı avatarı
Selman1434
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Satış Danışmanı

Mesajgönderen Selman1434 » 15 Eyl 2016, 13:32

Ustalarım her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim bu hafta dediğiniz ustalara gidecem bakalım ne sonuçlar çıkacak
Herkese iyi bayramlar.

masato
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Mesajgönderen masato » 15 Eyl 2016, 17:48

Bende yaptiricam,ayni problem bendede var.Suan hic maddi durumum musait degil.Keske durum musait olsaydi bulusur beraber yaptirirdik.Sen sanayide bir cok japoncuyla gorus hepsinden fiyat al.Hemen bir yere baglanma.Ve sakin sen sen ol kac saat surerse sursun aracin basinda bekleyipte yaptir aracini.Kesinlikle sanayide birakma.Birak derlerse yaptirma git ozel servise uc bes fazla ver oyle yaptir.Hakkinda hayrlisi.Kazasiz belasiz surusler.Hayrli bayramlar

Kullanıcı avatarı
kocaman_suleyman
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: cad/cam

Mesajgönderen kocaman_suleyman » 17 Eki 2016, 11:17

bendede boşaltıyordu 13 kutu direksiyon yağı harcadım tamiri için deli paralar istediler kutu kaçırıyor dediler tepeden alttan bakarak tabi her yer yağ içinde yaptırmadım sonra bağlantı yerlerine dikkatlice baktı ustam bakır pullar var onlar eskimiş 1 liraya aldık şimdi gram eksiltmiyor önce bağlantı yerlerine kelepçelerin sıkılığına bakın bence

“Nissan Primera Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

oto anahtarı