2.4 terrano

(R20) (WD21 Terrano-I) Nissan Terrano
Kullanıcı avatarı
Yildiz5361
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Terrano
Meslek: Kamyon soforu

2.4 terrano

Mesajgönderen Yildiz5361 » 26 Nis 2024, 02:32

Arkadaslar 1996 model mazda 626 aracimi 4x4 hevesimden oturu 1998 model 2.4 terrano ile takas ettim…aracimin orjinalliginden konforundan icinin deforme olmayisindan oturu cok sevdim eski sahipleri aracin atesleme vb sistemleriyle basa cikamadiklari icin araci karburatorluye cevirmisler…Allahtan ki enjeksiyon sistemini de ellerinde saklamislar…ben araci karburatorden enjeksiyona cevirmeyi goze alarak aldim…bana soylenilene gore hava akis metre sikintisindan dolayi karburatore cevirmisler ama dogru mu yalan mi henuz tecrube edemedim…tecrube ettigim tek sey araba hic ama hic gitmiyor…farkli sosyal mecralardan edindigim bilgilere gore terranonun orjinal hava akis metresi bulunamiyormus ve primera in 2.0 benzinlisininki uyumluymus…benimde gozlemledigime gore terranonun hava akisina afh 55 yaziyor primeranin hava akisina afh45 yaziyor insallah aralarinda calismayi etkilecek bir fark yoktur…su anlik hic strese girmiyorum olay cok taze ama insallah ilerleyen zamanda cozulmez sorunlarin icerisinde bulmam kendimi ve insallah bu forum sitesinde terranoyu cok iyi bilen abilerim kardeslerim vardir…ben de bu surecte edindigim tecrubeleri buradan paylasmaya calisacagim…uzun bir yazi oldu herkese tesekkur ederim

“Nissan Terrano Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

oto anahtarı