Nissan Navara bağaj kapatma

(D40) (NP300) Navara
Kullanıcı avatarı
oisguzar
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Belirtilmemiş
Meslek:

Nissan Navara bağaj kapatma

Mesajgönderen oisguzar » 01 Eki 2012, 12:00

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni üye oldum istanbul'dan katılmaktayım aranıza işyerimize yeni alınan nissan navara 2012 model var daha gelmedi patron izmirli araba ordan gelicek daha görmedim yani bana arkasını kapatalım dedi sen araştır bana bilgi ver dedi bende bu tip konuların forum sitelerinde çok konuşuldugunu bildigim için sizlere danışmak istiyorum.Forum'um acemisi oldugum için bu konuyu forumda bulamadım bakındım ama bana denk gelmedi o yüzden tekrardan konu açtım o bakımdam özür dilerim forum kirliliği yapmak istemezdim anlayışınız için teşekkür ederim.Benim sizden ricam bu arakaya takılan kabinleri nerden nasıl temin ederiz güzel kaliteli ve herkezinde istediği gibi uygun birşey olsun :) ben istanbul/kartal'dayım bu bölgeye yakın olabilir yada anadolu yakası tercihimdir ama her türlü olasılıgı değerlendirim. çıkma ikinci el taraftarı değilim ama temiz bir malzeme olursa neden olmasın bizim istediğimiz komple kapatmak tavandan bagaj kapagına kadar gelen modelinden yani tercihimiz bu yönde olucak şimdiden hewrkeze teşekkür ederim iyi forumlar.

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Re: Nissan Navara bağaj kapatma

Mesajgönderen NISTEC » 01 Eki 2012, 17:19

Merhaba aramıza hoşgeldiniz. Yazınızı baştan sona okudum. Bizde İzmir'deyiz. Bahsettiğiniz kabinleri biz burada genelde CANKAP adlı firmadan temin ediyoruz.
http://cankap.com/index.php/nissan/navara-d40.html

Bunun dışında yine güvenerek çalışabilecek Elif tuning var. Bunun ürünlerini de buradan listeyebilirsiniz. http://www.eliftuning.com/Fullbox-Camli ... issan-1311

Başka firma bilmiyorum, bilen arkadaşlarımız yardımcı olacaktır. Seçimini yaptığınız firmayı bizimle de paylaşırsanız seviniriz.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
oisguzar
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen oisguzar » 01 Eki 2012, 18:15

elbet paylaşırım araç gelsin yapılınca olmazsa resimleride paylaşırım becere bilirsem tabi :)

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 01 Eki 2012, 21:37

Çok firma var aslında ama bilmediğim bir adresi vermek istemedim. eliftuning sadece satıcı ama mesajı yazdığım sırada telefonla da konuştuğum için belirtmeyi unuttum. onu yazma nedenim daha önce ordan sipariş veren bir arkadaşımızın olmasıydı. Neler yaptınız, herhangi bir firmayla görüştünüz mü? Çok çeşitli modeller var sonuçta nasıl bir şey arandığı daha önemli.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Mesajgönderen FelixCrail » 02 Eki 2012, 18:58

yanlış hatırlamıyorsam ve kapanmadı ise maltepe e5 de bu tip aksesuarları satan bir yer var.eğer yolunuz düşerse 70evler köprüsü ile maltepe köprüsü arasında, deniz tarafındaki yerlere bir bakının. görürseniz gidip konuşursunuz.

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
yoldas.polat
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen yoldas.polat » 07 Eki 2012, 22:50

hoşgeldiniz foruma öncelikle navaraya en iyi giden model panjur sistemi diyerleri arabanin arkasini bana kalirsa şahsi fikrimdir cok kotu bozuyor bende yeni aldim navara 2012 model hic bir modifiye yapmadim aracima sadece film cektirdim o kadar ayrica panjur yaptirmayi dusunuyorum kiş ayina girmeden.. Size tavsiyem panjur olacaktir en pratik olanida odur boylece arkadaki cam kismini oldurmemis olursunuz arac arkadan bakildiğinda arka bagaj caminin araca ne kadar guzellik kattini bir bakin derim...

“Nissan Navara Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

oto anahtarı