x trail almak üzereyim

(T30) (T31) X-TRAIL
Kullanıcı avatarı
rommel
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: X-Trail
Meslek:

x trail almak üzereyim

Mesajgönderen rommel » 14 Ağu 2014, 00:51

Arkadaşlar meraba
Arkadasimin 2004 model 180.000 km de brc lpg sistemli x trail ini almak uzereyim. Bir aksilik cikmaz ise 30.000 tl ye alacagim. Daha once hic boyle bir arac kullanmadim. Aracin butun bakimlarinin yapildigini soyledi. Motoru komple indirilip yapilmis. Ben pek anlamiyorum. Bana birkac yil sorunsuz kullanirsin dedi. Size bu km de bu fiyata arac uygun mudur? Arabayi almadan service götüreceğim. İstanbul'da hangi servisi tavsiye edersiniz. Iyi gunler diliyorum herkese...

Kullanıcı avatarı
cihangirx
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Re: x trail almak üzereyim

Mesajgönderen cihangirx » 14 Ağu 2014, 10:28

gökhan istanbulda nerede ikamet ediyorsun eger bostancı sana uygunsa yahyalı özel servise git derim.
birde yanılmıyorsam 2004 ten sonra kasada degişiklikler olmuş yenilenmiş. net ortamında fiyat model araştır belki biraz daha fazla verirsin yeni tip alırsın araştırmakta fayda var .

Kullanıcı avatarı
rommel
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Re: x trail almak üzereyim

Mesajgönderen rommel » 14 Ağu 2014, 15:03

Fatih'te oturuyorum. Eger kesin anlasabilirsek. Bostancı ya gotururum..bugun cevap verecek sahibi.. evet 2005ten sonra degisiklik var aracta ama oyle buyuk bir fark yok diye biliyorum. Eger bu araç olmazsa yine x trail bakarim. Araci begendim. Biraz kullandim cok keyifli bir arac;)

“Nissan X-Trail Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

oto anahtarı