360 AVM 4 KAMERA COZUNURLUGU

(T30) (T31) X-TRAIL
Kullanıcı avatarı
erser
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: X-Trail
Meslek: sirket sahibi
İletişim:

360 AVM 4 KAMERA COZUNURLUGU

Mesajgönderen erser » 19 Ara 2017, 00:18

Merhaba forum uyeleri araci yeni aldim ve ilk dikkatimi ceken 4 tane kameranin rezil cozunurlugu oldu. hemen servisten randevu aldim aracimi goturdum . servis in cozumunu merak ediyorsaniz eger geliyor cvp gozluk temizleme beziyle sileceksin. tozdan camurdan yapiyor diyor. cozunurlugu yukseltme sansimiz yokmus guya bence cozunurlugun ne anlama geldigini bile anlayamamislar. bana bezle cozunurlugun artacagini soyluyorlar. kamerayi degistiremezmiyiz dedigimde ' cok ugrastiklarini ama birturlu oraya uyacak kamera bulamadiklarini soylediler. neyse arac kameralari ile ugrasan bir abime akil danistim bu sorun hepsinde var ben cok degistirdim hemde kesme bicme olmadan yapilir dedi. simdi abimin dukkani tasimasini bekliyorum bakalim ilerleyen vakitlerde nasil bir gelisme olacak.

BILGI PAYLASTIKCA GUZELDIR erSer

Kullanıcı avatarı
ayhan01219
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: doktor

Re: 360 AVM 4 KAMERA COZUNURLUGU

Mesajgönderen ayhan01219 » 08 Mar 2018, 14:56

bekliyoruz hocam karşılaştırmalı paylaşırsan memnun oluruz.

Kullanıcı avatarı
nakreko
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Serbest

Mesajgönderen nakreko » 18 Nis 2018, 14:14

Evet sonuçları bekliyoruz. Önemli bir konu.

Kullanıcı avatarı
ugurakcam
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: ..

Mesajgönderen ugurakcam » 22 Kas 2018, 15:57

Merhaba Arkadaşlar, sadece camera çözünürlüğü değil navigasyon da çok geri kalmış. komple ekran ve multimedya değişikliği yapan ya da düşünen oldu mu? araştırmalarımda kesme biçme yapmadan düzgün ve beklentileri karşılayan 10 inçlik ekranlar var. fakat camera 360 gorunum gibi performanslarını merak edıyorum. değiştiren arkadaslar var ise bizimle paylaşabilir mi?

Kullanıcı avatarı
Yaksoy
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen Yaksoy » 24 May 2019, 12:02

Ben dün evervox marka 10.1 inç multimedia sistemi taktırdım. Önceki navigasyon ve çözünürlük rezaletti çünkü. Genel olarak memnunum. Çok da yakıştı, arabaya bi hava kattı. Ama bir günlük kullanımla çok bişey diyemeyecem. Orijinal kameradan mıdır nedir çözünürlük yine kötü. Full hd ekran olduğu halde çözünürlük konusunda randıman alamadım. Bugün tekrar sistemi taktırdığım yere gidip çözüm danışacam. Android olması uygulama müzik yükleme silme özgürlüğü bir başka oluyor. Navigasyon olarak yüklü IGO var gayet iyi ve güncel. İsterseniz de Google yandex haritalar veya başka uygulamalar da yüklersiniz. Şimdilik bu kadar yazıyorum.

Kullanıcı avatarı
yolsever
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Emekli Memur

Mesajgönderen yolsever » 03 May 2021, 11:25

Yaklaşık iki sene önce navimex 12.1 tesla ekran taktırdım (istanbul/sirkeci).
Çok memnunum ve arabanın havasını çok değiştirdi. 360 kamera görüntüleri, navigasyon, videoclip oynatma gibi seçenekler süper çalışıyor.
Tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
Turkiyem52
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Astsubay

Mesajgönderen Turkiyem52 » 23 Haz 2022, 00:56

Peki kamera cozunurlulugu duzeldimi eskiye gore. Orjinalinden bende memnun degilim

By_Melih

“Nissan X-Trail Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

oto anahtarı