++++Vanetta Sohbet bölümü++++

(C23) Serena ve (HC23) Vanetta (LCV - HAFİF TİCARİ - LIGHT COMMERCIAL VEHICLE)
Kullanıcı avatarı
delipoyraz75
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Diğer
Meslek: yay segman sanayii

Re: ++++Vanetta Sohbet bölümü++++

Mesajgönderen delipoyraz75 » 04 Nis 2015, 21:44

ruhsata işlettinmi :)

Güven ırmak
İstanbul / sancaktepe
Nıssan Vanetta cargo 2,3d

nicky
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Emekli

Mesajgönderen nicky » 05 Nis 2015, 00:26

Hayır, henüz işletmedim. İşletince yaklaşık 1500 TL' ye mal oluyor. Karayoluna çıkmayacağım için gerekli görmüyorum. Deniz bir kaç yüz metre ileride zaten, ara toprak yolda kullanacağım.

Kullanıcı avatarı
delipoyraz75
Platin Üye
Platin Üye

Mesajgönderen delipoyraz75 » 05 Nis 2015, 22:21

amman hocam şans yaa toprak yolda busefer karşına çıkarlar kaptırırlar cezayı dikkatli ol

Güven ırmak
İstanbul / sancaktepe

nicky
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Emekli

Mesajgönderen nicky » 06 Nis 2015, 21:19

Yol çok dar, karşıdan bir vasıta gelince mecburen duruyorlar ama yinede dikkatli olurum, sağol.

Kullanıcı avatarı
delipoyraz75
Platin Üye
Platin Üye

Mesajgönderen delipoyraz75 » 12 Nis 2015, 22:18

bugün extra tampondaki yuvarlak yerlere sis farı taktım :) güzel oldu alarmla ilgili sıkıntı vardı bağladım kapılarıda merkezi kilit yapmıştım onlarıda alarma bağlayınca güzel oldu extra arka bagaj kapısınada motor taktım şimdi hepsi merkezi oldu :) ön sol fren hortumunu segmanı alırken zedelediğim için patlamıştı bene yenilerini aldım ama takamadım zaman yetmedi :) bu arada motor kulaklarıda gitmişti ama bulamamışlardı onlarda gelecek değişicem bi ara treybin çerçevesi yoktu aldığımda bit pazarından buldum :) onuda taktım yavaş yavaş tamamlanıyor :) önümüzdeki haftalarda arka tarafa komşumla beraber sac döşicez desenli sac olucak temizlik açısından güzel olucak ve şık gözükücek bakalım hayırlısı :) bu yazıyı kendi bölümümede yazdım alıntı değil ama orjinali oluyo sonra demeyin buraya yazdığını neden aynını oraya yazdın çünkü ilk konu olduğu için devamınıda getiriryorum :)

Güven ırmak
İstanbul / sancaktepe

Kullanıcı avatarı
Tahirby
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Demir ustasi

Mesajgönderen Tahirby » 23 Ağu 2023, 15:36

Abiler ben nissan venette 2001 hafif ticari araç edindim ama daha önceden hiç Nissan kullanmadigim için bilmediğim bı çok şey var bı kaç sorum olucak bilen arkadaşlara müsait olan dönüş yaparsa sevinirim @delipoyraz75

Kullanıcı avatarı
Tuncaybüyük
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Bahçıvan

Mesajgönderen Tuncaybüyük » 15 Eyl 2023, 19:13

Selamün aleyküm 2000 model venatta var bende parça sıkıntısı bende yaşıyorum kapı kolları yok birde rampa çıkmıyor vites birde anca çıkıyor

Kullanıcı avatarı
Tuncaybüyük
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Bahçıvan

Mesajgönderen Tuncaybüyük » 15 Eyl 2023, 19:15

Yapacak usta. Yok kimse bakmak istemiyor bide kalorifer Petek değişim nasıl yapılır bilen varsa yardımcı olan olursa sevinirim

Kullanıcı avatarı
LunaChee
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: none

Mesajgönderen LunaChee » 01 Ara 2023, 13:18

When looking for a student portal, UNICCM is an excellent choice and resolution. There are a ton of courses available. They provide CPDs, degrees, diplomas, postgraduate courses, and coaching for personal growth. When it comes to learning online, they are the best.

Kullanıcı avatarı
herczaine
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Primera
Meslek: NA

Mesajgönderen herczaine » 07 Ara 2023, 12:51

Videos incorporated into web design are an essential strategic tool for driving traffic to the website. Learning how web design videos contribute to the successful appearance of a website in the digital world will definitely bring success to a business. And, in order to keep up with the drastic strategic changes, one may enroll in an online web design course to better be equipped with industry-standard strategies to effectively bring profit to the business. It may also be referred to as web design for dummies but it sure will provide you with a rewarding career.

Kullanıcı avatarı
herczaine
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen herczaine » 11 Oca 2024, 20:03

Regardless of the industry you work in, being able to approach mental health conversations as a sensitive subject is a valuable skill. Seeing this as a taboo topic even at this age, you could be a beacon of hope and provide your loved ones with assurance that you are equipped to handle conversations appropriately. UNICCM has the best mental health coach training lecture course, which will provide you with the necessary skills to handle sensitive conversations and effectively provide support to those around you.

Kullanıcı avatarı
herczaine
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen herczaine » 29 Oca 2024, 14:34

Develop more intelligent business choices based on researched findings by utilizing analysis of data, and learn how this strategy may help it flourish. Taking data science course will help you learn transdisciplinary data gathering and inspection methodologies, data visualization, statistical and computational analytics, presentation skills, and how to use these concepts in the workplace. A professional diploma-level course at UNICCM is the best way to learn data science. Check out the course offerings.

“Serena - Vanetta Forum (Hafif Ticari)” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

oto anahtarı