NISSAN MURANO 2005

Nissan, Nissan Parça ve Diğer Her Türlü Ürün ve Hizmet Arayanlar Bu Bölüme Yazabilir.
Kullanıcı avatarı
mms1
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Murano
Meslek: ev hanimi

NISSAN MURANO 2005

Mesajgönderen mms1 » 20 Ara 2012, 02:27

SELAM simdiden tesekür ediyorum yardimci olacak arkadaslara sorunum 2005 model nissan murano aldim italyadan ama ben almanyada yasiyorum nasip olursa 7 nci ay da Türkiyeye gelcem(IZMIR VEYA ISTANBULA belki BURSAYADA ugrarim) bu araca ön ve yan koruma demiri taktirmak istiyorum burda var cok pahali araba ucuz parcalari yani aksesuarlari pahali mesela bahsettigim koruma demirleri burda 400 euro civari bana yardimci olabileceginiz bi yer adres varmi.? birde navigasyon program cd si veya dvd si dil ini degistirebilecegim arabanin orginal dvdi var fakat icerisinde sadece italyanca var harita ok birde kullanim kitapcigi türkce almanca veya ingilizce olabilir tesekürler... sizlerinde buradan getirebilecegim herhangi bir arac parcasi na ihtiyaciniz olursa yazin getirmeye calisirim :T

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Re: NISSAN MURANO 2005

Mesajgönderen FelixCrail » 21 Ara 2012, 07:40

motoru büyük fiyatı yüksek olduğu için murano kullanan pek yok buralarda.burda da aksesuarları pahalı. parça konusunda en uygun yer almanya genelde. oraya gitme şansın varsa yada www.ebay.de sitesinden yararlanabiliyorsan ordan daha uyguna bulabilirsin

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

“Arananlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

oto anahtarı