2006 almera far

Nissan, Nissan Parça ve Diğer Her Türlü Ürün ve Hizmet Arayanlar Bu Bölüme Yazabilir.
Kullanıcı avatarı
selim
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Almera
Meslek:

2006 almera far

Mesajgönderen selim » 05 Mar 2013, 13:01

2006 almera far sol taraf lazım aslında far sağlam merceğin içi yanmış diyor usta uzun devrede sinyalde parklarda sorun yok kısa devrede yanıyor ama mercek dışarıya ışığı çok az veriyor yardımcı olurmusunuz

Kullanıcı avatarı
Muhammet Murat
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Primera
Meslek:
İletişim:

Re: 2006 almera far

Mesajgönderen Muhammet Murat » 13 Mar 2013, 17:15

GOKHANSIZ yazdı:selam kardeşim öncelikle merhaba;
yeni kayıt yapmışsın önce sitedeki tüm arkadaşlara bi selam ver tanış ondan sonrada
sıkıntılarını paylaş olurmu. benden sana bir dost tavsiyesi. nissana binen adam asil adamdır.ok
senin sorun çok basit sanayide çıkmacıya gideceksin bozulmuş nissan primera farını alacaksın kısa hüzmede merceği var. o senin işini görür. o parça benim elimde var ama. orjinal olduğu için fiyatı sana yüksek gelebilir. irtibata geçmek istersen ben sana yardımcı olurum. 5069031542 telefonum

gökhan abiye sonuna kadar katılıyorum admin arkadaşlarımın da dikkatini çekiyorum burası Türkiyenin şu anda açık tek nissan formu onun için daha dikkatil davranılması konusunda ve titizlikle çalışılması lazım saygılar.

Muhammet Murat Üyel
07 YS 107
KONYA / ANIT
Primera Comfort 2001 (MAZİDE KALDI)

İKİ SANİYE SONRASINA GARANTİSİ OLMAYAN HAYATIMIZ İÇİN FIRILDAK OLMAYA GEREK YOK.

Kullanıcı avatarı
selim
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen selim » 14 Mar 2013, 16:14

konyahooligans yazdı:
yeni kayıt yapmışsın önce sitedeki tüm arkadaşlara bi selam ver tanış ondan sonrada
sıkıntılarını paylaş olurmu. benden sana bir dost tavsiyesi. nissana binen adam asil adamdır.ok
senin sorun çok basit sanayide çıkmacıya gideceksin bozulmuş nissan primera farını alacaksın kısa hüzmede merceği var. o senin işini görür. o parça benim elimde var ama. orjinal olduğu için fiyatı sana yüksek gelebilir. irtibata geçmek istersen ben sana yardımcı olurum. 5069031542 telefonum

gökhan abiye sonuna kadar katılıyorum admin arkadaşlarımın da dikkatini çekiyorum burası Türkiyenin şu anda açık tek nissan formu onun için daha dikkatil davranılması konusunda ve titizlikle çalışılması lazım saygılar.

ben selam da verdim kendimide tanıttım kardeşim yeni üye bölümüne bakın görürsünüz

Kullanıcı avatarı
selim
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen selim » 14 Mar 2013, 16:21

selim yazdı:
konyahooligans yazdı:

ben selam da verdim kendimide tanıttım kardeşim yeni üye bölümüne bakın görürsünüz

asil adam demek ne demek siz yardımcı oluyorum gibi görünüp hakaret ediyorsunuz forumunuz sizin olsun

Kullanıcı avatarı
Muhammet Murat
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Primera
Meslek:
İletişim:

Mesajgönderen Muhammet Murat » 14 Mar 2013, 16:36

kardeşim celallenmene gerek yok ayrıca ilk mesajını okudum kendini tanıtmadan aracını tanıttın burada kimse kimseye hakaret edemez gökhansız beyin dediği olay kedi düşüncesi bu forum bizim değil arkadaşm bilginize ne ben ne başkası kimseye koyamayız sen neysen bizde aynı şekilde üyeyiz

Muhammet Murat Üyel
07 YS 107
KONYA / ANIT
Primera Comfort 2001 (MAZİDE KALDI)

İKİ SANİYE SONRASINA GARANTİSİ OLMAYAN HAYATIMIZ İÇİN FIRILDAK OLMAYA GEREK YOK.

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 15 Mar 2013, 17:37

Selim bey internet ortamında duygu, düşünce ve mimikler tam olarak aktarılamadığı için böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Size karşı bir hakaret söz konusu olmamış. Forum hepimizin tekrar aktif olmanız dileği ile.

Nissan Club Türkiye

“Arananlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

oto anahtarı