Almera için Kumho aranıyor..

Nissan, Nissan Parça ve Diğer Her Türlü Ürün ve Hizmet Arayanlar Bu Bölüme Yazabilir.
Kullanıcı avatarı
zgnsln
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Belirtilmemiş
Meslek:

Almera için Kumho aranıyor..

Mesajgönderen zgnsln » 29 Nis 2013, 00:36

Acilen 1 adet Kumho solus Kh17 195/55/16 çıkma lastik arıyorum. 3-4 mm dişi olsa, yırtıksız yamasız olsa kafi..

Kullanıcı avatarı
zgnsln
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Re: Almera için Kumho aranıyor..

Mesajgönderen zgnsln » 30 Nis 2013, 00:54

GOKHANSIZ yazdı:125tl var

şuan gerek kalmadı gibi, ama lastiğin yarın sabaha ne yapacağı bile belli değil.. Tekrar lazım olması an meselesi yani..

125 tl 1 adet çıkma fiyatı mıdır acaba?

Kullanıcı avatarı
zgnsln
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen zgnsln » 02 May 2013, 14:44

GOKHANSIZ yazdı:Evet. cikmaydi ama satildi.

sıfırı 145 lira olan lastiğin çıkmasına 125 lira istemek benim lügatımda farklı anlamlara geliyor. Neyse önemli değil. 20 liraya (olması gereken fiyata yani) bir adet çıkma buldum taktım (yamasız balonsuz patlak çatlaksız) hallettim meseleyi eksik olmayın.

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 04 May 2013, 01:26

Hocam sorununuzun çözülmüş olmasına sevindim. Birde arkadaşın elindeki lastiğin durumunu bilemediğimiz için çok birşey söyleyemeyiz ama bir zamanlar banada lazım olmuştu aramıştım daha yeni takılmış lastikler araç taze kazalı (yatık lastik değil) sıfırından 30 lira altına fiyat verdiler. Ama tabikide bizde depomuzdaki yatık lastikleri lastiğin durumu ne olursa olsun 20 - 50 arası veriyoruz. O yüzden bana göre lastiğin durumunu bilmediğimiz için hem siz, hem arkadaş haklı. Sonuç olarak işinizin çözülmesine sevindim. Güle güle kullanın.

Nissan Club Türkiye

“Arananlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 33 misafir

oto anahtarı