Biraz özen, çok mu zor?

Diğer kategorilere girmeyen Nissan ve/veya farklı tüm konular hakkında
Kullanıcı avatarı
etarhan
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Belirtilmemiş
Meslek:

Biraz özen, çok mu zor?

Mesajgönderen etarhan » 11 Eyl 2012, 09:59

Acaba diyorum kendi kendime, bazı arkadaşların kendi sorunlarını bambaşka bir konunun ardına yamamalarının önüne nasıl geçebiliriz? Bu yüzde konunun başlığı ile kendisi birbirinden iyice kopuyor, ilgili bir bilgi bulurum diye arayan boş yere alakasız şeylerin içinde debeleniyor, düzenli bir bilgilendirme ortamı olması gereken bir iş, amacından iyice sapıp bir kıraathane sohbetine (kadınlar hamamı konuşması dememek için bunu kulanmayı tercih ettim) dönüşüyor.

Örnek isteyenler olacaktır, hemen kendilerine yardımcı olayım. Forumun alt kollarından birinde geri görüş kamerası sorunu diye başlamış bir konu var, birkaç yazışma sonra birdenbire far ayarı nasıl yapılır konusuna dönüşüvermiş. Daha da merak eden olursa, forumu iyice dolaşıp bir sürü örnek bulabilir. Bu kabul edilebilir bir şey mi?

Palavra sıkmak kolay, marifet haddini bilmektedir...

Kullanıcı avatarı
Muhammet Murat
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Primera
Meslek:
İletişim:

Re: Biraz özen, çok mu zor?

Mesajgönderen Muhammet Murat » 11 Eyl 2012, 12:59

sonuna kadar katılıyorum abi bi soru soruyoruz adam ardından hemen kendi sorununu dile getiriyor bizim konu güme gidiyor. Konu başlığında muhakkak niye açtığını belirtmesi gerekir ADAM acillllll diye uzatıyor bu tür konu başlıklarını değiştirmek gerekiyor

Muhammet Murat Üyel
07 YS 107
KONYA / ANIT
Primera Comfort 2001 (MAZİDE KALDI)

İKİ SANİYE SONRASINA GARANTİSİ OLMAYAN HAYATIMIZ İÇİN FIRILDAK OLMAYA GEREK YOK.

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Meslek: Filo Kiralama

Biraz özen, çok mu zor?

Mesajgönderen FelixCrail » 11 Eyl 2012, 13:05

Haklisiniz aslinda. Konuyu bolucem aksama

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
GhettoParty
Platin Üye
Platin Üye
Meslek:

Mesajgönderen GhettoParty » 13 Eyl 2012, 22:04

bunu yapıpta haklısınız demek biraz tezat olsada :)

sonuna kadar haklısınız çünkü sonra isteyende aradığını bulamıyor . zaten herkes konu açabiliyor açın sorun arkadaşlar şimdiye kadar saçma sapan yere mesela ''anahtarın bili bitti kumandadan kapı açmıyor neden acil yardım'' tarzı birşey yazılmadığı sürece kimsede tepki görmemektedir zaten burdaki amacımız maddi ve manevi olacak oluşabilecek sorunlarınıza yaşanan tecrübeler ile çözüm üretmektir..

lütfen lastik basıncı ne olması konusuna bagaj kapağı açılmıyor diye devam etmeyelim

bagaj kapajı sorunu diye konu açarsanız o konu diğerine göre daha çok açılıp bakılarak daha çok cevap bulanacaktır

internet seo araştırmaları ve çalışmalarıda bu yönde yapılmaktadır.

bütün araç kullanan arkadaşlarımıza iyi forumlar..

Uğur DEMİR
16 BK 640
BURSA
NissaN PrimerA TeknA + WhiTe 2003
CLİO 4 1.2 modTOUCH 2013

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Meslek: Filo Kiralama

Mesajgönderen FelixCrail » 13 Eyl 2012, 22:11

aslında bu konu benim diğer takıldığım forumda en çok dikkat ettiğim konu. hatta birçok üyeme de orda kızmışımdır. son 10 gündür iş hayatımda bazı olumsuz durumlar var. bunlarla uğraşmaktan kafam allak bullak oldu ve ne yapacağımı unutmaya başladım. bu konu açılmadan bahsi geçen konuyu bölecektim ama dediğim gibi unutmuşum kendi derdimden. hazır tekrardan aklıma gelmişken hemen hallediyorum

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

“Nissan Sohbet - Laf Lafı Açıyor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 88 misafir

oto anahtarı