nissan micra ps hatası ve cözüm yolu nedir

Diğer kategorilere girmeyen Nissan ve/veya farklı tüm konular hakkında
Kullanıcı avatarı
ctg67
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Micra
Meslek: cizim

nissan micra ps hatası ve cözüm yolu nedir

Mesajgönderen ctg67 » 07 May 2016, 11:42

merhaba arkadaslar 2005 model micra 1.2 aracım var standart ps hatası veren cınsten bı kac ustaya sordum herkez farklı cozumler soyluyor aracım genelde sabahları arada bır ps hatası verıyor denılene gore aracın 5606 hata kodu verıyor nedemekse artık hatayı sılıyolar bellı zaman sonra tekrar verıyor tekrar baglıyorum cıhaza sılınıyor bır sekılde yaptırılacak ama yaptırma yolunda ne ızlemem gerek tamır mı daha saglıklı yoksa 2 el taktırlmasımı bu araclar hatayı gelende aracın sarj dınomasunun akımı yuksek yada dusuk oldugunda verıyomus yada takvıye edıldıgınde ben cozemedım hangı yolu ızlemem gerek tavsıylerı beklıyorum

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Otomobil: Micra
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: nissan micra ps hatası ve cözüm yolu nedir

Mesajgönderen Ally_07 » 18 May 2016, 10:05

ctg67 yazdı:merhaba arkadaslar 2005 model micra 1.2 aracım var standart ps hatası veren cınsten bı kac ustaya sordum herkez farklı cozumler soyluyor aracım genelde sabahları arada bır ps hatası verıyor denılene gore aracın 5606 hata kodu verıyor nedemekse artık hatayı sılıyolar bellı zaman sonra tekrar verıyor tekrar baglıyorum cıhaza sılınıyor bır sekılde yaptırılacak ama yaptırma yolunda ne ızlemem gerek tamır mı daha saglıklı yoksa 2 el taktırlmasımı bu araclar hatayı gelende aracın sarj dınomasunun akımı yuksek yada dusuk oldugunda verıyomus yada takvıye edıldıgınde ben cozemedım hangı yolu ızlemem gerek tavsıylerı beklıyorum

Şu başlığa bir göz attınız mı? http://www.nissanclubtr.com/forum/viewtopic.php?t=2583

Note 5 ile Tapatalk üzerinden gönderdim, yanlışlarımı mazur görün.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

“Nissan Sohbet - Laf Lafı Açıyor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

oto anahtarı