Ücretsiz Logolu Ürünler + Ücretsiz Kargo --- Tshirt / Bardak / Sticker / Yastık

Diğer kategorilere girmeyen Nissan ve/veya farklı tüm konular hakkında
Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Ücretsiz Logolu Ürünler + Ücretsiz Kargo --- Tshirt / Bardak / Sticker / Yastık

Mesajgönderen NISTEC » 08 Eki 2017, 15:52

Her hafta ücreti forum sponsorları tarafından karşılanan bir takım ürünleri ücretsiz olarak kargolayacağız.

- Dağıtılacak ürünler aylık olarak belirlenir ve haftalık olarak çekilişle gönderilir.
- Çekilişlere sponsorların web sitelerindeki iletişim sayfasından katılım yapılacaktır.
- Daha önceki çekilişlerdeki gibi yine cekilisyap.com web sitesi kullanılacaktır.

/// Bu haftaki ürünlerimiz şu şekildedir.

1- Stok adedi 2.

2 Adet Çift Yön Başlık Yastığı Olarak Gönderilir. + Sticker hediyeli. Kargo Ücretsiz.

2- Stok adedi 2.

2 Adet Çift Yön Başlık Yastığı Olarak Gönderilir. + Sticker hediyeli. Kargo Ücretsiz.

Resim

Resim

Resim

Resim

Sticker Çeşitleri;
Resim

ÇEKİLİŞE NASIL KATILABİLİRİM.
Tek yapmanız gereken;
http://www.plasti-dip.com web sitesine girip iletişim-bize ulaşın bölümündeki formu doldurmak ve mesajınız bölümüne forumdaki kullanıcı adınızı girmek.

Kazananlar önümüzdeki hafta pazar günü belirlenecek ve kullanıcı adları bu konu altından duyurularak belirttikleri adrese ücretsiz olarak kargolanacaktır.

Çekilişleri çok uzun süre farklı farklı ürünlerle sürdürmeyi düşünüyoruz.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
İletişim:

Re: Ücretsiz Logolu Ürünler + Ücretsiz Kargo --- Tshirt / Bardak / Sticker / Yastık

Mesajgönderen NISTEC » 09 Eki 2017, 22:50

Arkadaşlar teşekkürler şu ana kadar 4 kişi katılmış. Hediyemiz de 4 adetti zaten. Sayı artmazsa, katılım olmazsa muhtemelen herkese dağıtım yapıcaz.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
İletişim:

Re: Ücretsiz Logolu Ürünler + Ücretsiz Kargo --- Tshirt / Bardak / Sticker / Yastık

Mesajgönderen NISTEC » 13 Eki 2017, 15:42

Arkadaşlar çekiliş sonuçlandı..

https://www.cekilisyap.com/nissan-club-turkiye

Çekilişte herhangi bir hile yapma durumu vs yok. İsimleri girdikten sonra otomatik olarak kendisi rastgele belirliyor.

Asıl Talihliler: justorcun, er131, mustafaozdemir, ANKARALI

Yedek Talihliler: ilhanoner, yusufgedikli, Alican Doğan, Alperen Yavas

Çekiliş Zamanı: 13-10-2017 12:38:51

Çekilişi Yapan IP: 31.223.44.25

Tüm Çekiliş Listesi:

ANKARALI
Alican Doğan
Alperen Yavas
Tfnkrl
er131
furkancaann
ilhanoner
justorcun
mustafaozdemir
nissanmuhibi
yusufgedikli

Asıl talihli listesinde kullanıcı adı bulunan arkadaşlar adreslerini özelden iletsinler. Salı gününe kadar iletmenizi bekliyoruz. Salı günü tüm kargolar gönderilecektir. Fotoğraflar konuya eklenecektir.

Bana çıkmadı diye üzülmeyin :OU :U daha çok uzun süre tekrar tekrar çekiliş yapıcaz. :D :Y

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
Tfnkrl
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Almera
Meslek: Tekstil

Mesajgönderen Tfnkrl » 17 Eki 2017, 08:49

Merhaba adresi nadıl bidireceğim bilemedi geç mi kaldım acaba :(

Kullanıcı avatarı
justorcun
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Micra
Meslek:

Mesajgönderen justorcun » 20 Eki 2017, 10:09

merhaba, kargolar gönderildi mi?

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Mesajgönderen Ally_07 » 20 Eki 2017, 16:27

Tfnkrl yazdı:Merhaba adresi nadıl bidireceğim bilemedi geç mi kaldım acaba :(

sizin yazdığınız bu mesajın hemen üstündeki mesajda "özelden bildirsinler" denilmiş. İlgili kişinin avatarının alt kısmında yer alan "iletişim" kutucuğuna tıklayarak özel mesaj gönderebilirsiniz.

Ama aynı mesajda rumuzunuz "asıl talihliler" listesinde görünmüyor, ben mi yanılıyorum?

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
mustafaozdemir
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen mustafaozdemir » 23 Eki 2017, 17:02

hediyeler kargoya verildi mi? NISTEC abimiz dört gözle bekliyoruz :)

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 23 Eki 2017, 19:03

ER131 Ulaşmadı Yerine => Alican Doğan

Diğer 3 arkadaş ulaştı.
justorcun, mustafaozdemir, ANKARALI

Yeni çekilişte Nissan logolu özel kupa bardaklarımız gönderilecektir. İlginiz için teşekkürler arkadaşlar.

NOT: MODERATÖR ARKADAŞLAR FORUM YÖNETİM KONTROL PANELİNE LÜTFEN : ))) Orada yeni bir konu açıyorum.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
Tfnkrl
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen Tfnkrl » 24 Eki 2017, 23:31

Ally_07 yazdı:
Tfnkrl yazdı:Merhaba adresi nadıl bidireceğim bilemedi geç mi kaldım acaba :(

sizin yazdığınız bu mesajın hemen üstündeki mesajda "özelden bildirsinler" denilmiş. İlgili kişinin avatarının alt kısmında yer alan "iletişim" kutucuğuna tıklayarak özel mesaj gönderebilirsiniz.

Ama aynı mesajda rumuzunuz "asıl talihliler" listesinde görünmüyor, ben mi yanılıyorum?

Ben adımı görünce birden atladım :D

Kullanıcı avatarı
Tfnkrl
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen Tfnkrl » 24 Eki 2017, 23:32

ER131 Ulaşmadı Yerine => Alican Doğan

Diğer 3 arkadaş ulaştı.
justorcun, mustafaozdemir, ANKARALI

Yeni çekilişte Nissan logolu özel kupa bardaklarımız gönderilecektir. İlginiz için teşekkürler arkadaşlar.

NOT: MODERATÖR ARKADAŞLAR FORUM YÖNETİM KONTROL PANELİNE LÜTFEN : ))) Orada yeni bir konu açıyorum.[/quote]

Alican doğan en geç nezaman kadar adres bildirmesi lazım yarın hatırlatayım kendisine ?

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Re: Ücretsiz Logolu Ürünler + Ücretsiz Kargo --- Tshirt / Bardak / Sticker / Yastık

Mesajgönderen Ally_07 » 25 Eki 2017, 10:46

Tfnkrl yazdı:[quote="Ally_07"][quote="Tfnkrl"]Merhaba adresi nadıl bidireceğim bilemedi geç mi kaldım acaba :(

Ama aynı mesajda rumuzunuz "asıl talihliler" listesinde görünmüyor, ben mi yanılıyorum?[/quote]
Ben adımı görünce birden atladım :D[/quote]Yöneticimiz yeni çekilişler olacak demiş, bur dahakine inşallah [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 25 Eki 2017, 22:10

Tfnkrl yazdı:Alican doğan en geç nezaman kadar adres bildirmesi lazım yarın hatırlatayım kendisine ?

Alican sanırım gönderdi adresini. Dükkandaki pc de listelerde adresinin olması lazım. yarın kontrol edeyim.

Nissan Club Türkiye

“Nissan Sohbet - Laf Lafı Açıyor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

oto anahtarı