Yeni qasqai Radyo sorunu

Elektronik, araç iç ve dış donanımsal arızaları
Kullanıcı avatarı
Hakege
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: lojistik

Yeni qasqai Radyo sorunu

Mesajgönderen Hakege » 22 Nis 2014, 23:25

merhaba
yeni aldığımız aracın
1400ncü km civarında garaja park ettikten sonra tüm ekranların kapalı oldugunu ama radyonun kapanmadığının farkına vardım .
acaba hiç bu şekilde olan arkadaş oldumu .

kontak açtım tekrar kapattım . manuel aç kapa ama her halukarda yaklaşık 3 saat açık kaldı.

aracı servisin onune cektim (elmas) tam guvenliğe teslim edicekken içerden cantamı almaya gittiğimde ottomatik kapanmıştı. :X :X

hiç başına gelen bir arkadaşımız varmı . henuz tekrarlamadı ama servise göstermem gerek yinede diye düşünüyorum

“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır”. H.Ş

Kullanıcı avatarı
manqa48
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: öğrenci

Re: Yeni qasqai Radyo sorunu

Mesajgönderen manqa48 » 01 May 2014, 10:06

Hakege yazdı:merhaba
yeni aldığımız aracın
1400ncü km civarında garaja park ettikten sonra tüm ekranların kapalı oldugunu ama radyonun kapanmadığının farkına vardım .
acaba hiç bu şekilde olan arkadaş oldumu .

kontak açtım tekrar kapattım . manuel aç kapa ama her halukarda yaklaşık 3 saat açık kaldı.

aracı servisin onune cektim (elmas) tam guvenliğe teslim edicekken içerden cantamı almaya gittiğimde ottomatik kapanmıştı. :X :X

hiç başına gelen bir arkadaşımız varmı . henuz tekrarlamadı ama servise göstermem gerek yinede diye düşünüyorum

hocam ben plaza da incelediğimde 1,5 DCI black edition satış danısmanın dan anahtarı alıp actım ses sistemi incelemek için fakat kapatamadım demekki sorun oldugu için kapanmıyomus servise götürüp edindiğiniz sonucları bizimle paylasır mısınız yeni bi arac oldugu için sorunları varsa bilmemiz biz tüketicilerin yararına olacaktır

Kullanıcı avatarı
Hakege
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: lojistik

Mesajgönderen Hakege » 26 May 2014, 12:10

Su an 3 -4 defa tekrarladı servis incelemeye aldı tabii bir şey bulamadı :(

ama en son yaptığında servis müdürünü direksyon başına oturtturdıum genel merkezkle paylaştı bende video çektim :) her ihtimale karşılık

markaya zarar vermesin diye su an elimde tutmakla yetiniyorum ama 0 araçta bu şekilde olmaması gereken bir arıza ve ne yapıcaklar bilmiyorum servise cuma birakcam yenisini takarlar sanırım ama genel bir arıza bana göre radyoda yok

tahminim bluetut ve araçtaki usb fonksiyonları tam oturmamış su an kapalı geziyorum :(

“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır”. H.Ş

Kullanıcı avatarı
manqa48
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: öğrenci

Mesajgönderen manqa48 » 31 May 2014, 12:50

Hakege yazdı:Su an 3 -4 defa tekrarladı servis incelemeye aldı tabii bir şey bulamadı :(

ama en son yaptığında servis müdürünü direksyon başına oturtturdıum genel merkezkle paylaştı bende video çektim :) her ihtimale karşılık

markaya zarar vermesin diye su an elimde tutmakla yetiniyorum ama 0 araçta bu şekilde olmaması gereken bir arıza ve ne yapıcaklar bilmiyorum servise cuma birakcam yenisini takarlar sanırım ama genel bir arıza bana göre radyoda yok

tahminim bluetut ve araçtaki usb fonksiyonları tam oturmamış su an kapalı geziyorum :(

hocam takip ediyorum sizi gelişmelerden haberdar etmeyi unutmayın bizi

“Donanımsal Arızalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 28 misafir

oto anahtarı