Juke Tekna Auto Off tusu

Elektronik, araç iç ve dış donanımsal arızaları
Kullanıcı avatarı
SerhanT
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Juke
Meslek:

Juke Tekna Auto Off tusu

Mesajgönderen SerhanT » 06 Ara 2015, 23:05

Merhabalar, 2013 juke tekna paket aracimda sol kisimda esp tusunun yaninda Auto off yazili bir tus var. Diger araclarda bu tus oto stop start( trafikte dururken stop etme hadisesi) isine yariyor. Fakat bir turlu devreye alamiyorum. Nasil calistigini bilen var mi ?
İyi forumlar.

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En son SerhanT tarafından 07 Ara 2015, 22:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
SerhanT
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Re: Juke Tekna Auto Off tusu

Mesajgönderen SerhanT » 18 Ara 2015, 19:34

Vay arkadas, bi tek bende mi var bu tus :))

Kullanıcı avatarı
ardakman
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Makine Mühendisi

Mesajgönderen ardakman » 07 Şub 2016, 23:19

Hocam aynı sorunun cevabını ben de arıyorum,anlaşılan bilen yok.Bir de fasılalı bir şekilde ingiiz anahtarı resmi yanıp sönüyor hız göstergesinin yanındaki ekranda bende,fakat araçta bir arıza yok ya da ben hissetmedim.Bunun nedenini ya da o ingiliz anahtarını oradan çekme yolunu bilen var mıdır onu da bulamadım.

Kullanıcı avatarı
SerhanT
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen SerhanT » 08 Şub 2016, 00:36

Valla auto off tusunu herturlu denedim bi sekilde calismadi. Fakat diger araclarda bu tus ve simge auto start ozelligini calistiriyor. Bizim araclardaki olayi cozemedim. Yurt disi modellerinde var bizimkilerdd yok diyecegim ama tusa basinca isik ta yaniyor...Servis bakim zamani gelmis olabilir. Onu sondurmenin yontemi saniyorum diagnostik baglantisnin yapildiktan sonra programdan kapatmak olacaktir, yani servisde..

“Donanımsal Arızalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

oto anahtarı