Park Sensörü

Elektronik, araç iç ve dış donanımsal arızaları
Kullanıcı avatarı
gitarc
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: Madencilik

Park Sensörü

Mesajgönderen gitarc » 04 Nis 2017, 13:04

Merhaba arkadaşlar... Aracımı 28 Eylül 2016'da aldım. Bu zaman'a kadar ne bir kaza yaptım ne'de bir yere vurdum. 2 Hafta önce hiç bir şey yokken bir anda park sensörü çalışmamaya başladı. Ön kamera açılmamaya Arka kamerasının çalışıyor olması ama park sensörlerinin ötmemesi olayı ile karşılaştım. Servis'i aradım gün aldım gittim. Ön arka tamponu söktüler kontrol ettiler. Öndeki 2. göz sorun varmış. Devreyi tamamlamadığı için çalışmıyormuş. Nasıl olabilir dedim daha ne kadar oldu'da böyle arıza olabilir ki dedim? Servisteki arkadaş alaycı bir tavırla o bir şey mi şans işi bu dedi. Bende nasıl şans dedim? Sen gene sensör arızasına dua et yandaki arabanın 3000 km'de motoru değişti diye alay eder gibi konuşuyordu. EEE dedim parça elimizde yok ana depo taşınıyor ondan dolayı parçanız 15 gün sonra o'da belki gelebilir dediler. Beynimden kaynar su indi. Hem Alay ediyorlar, hemde parçanın geç geleceğinden bana bahsediyolar. Hem Vaktimi Çaldılar. Hem Günümü Öldürdüler. Sayelerinde işimden gücümden oldum..... :X :X :X :X

Kullanıcı avatarı
fuse
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: kamuda görevli

Re: Park Sensörü

Mesajgönderen fuse » 04 Nis 2017, 18:49

Geçmiş olsun kardeşim,bizde böyle malesef ürünü satana kadar fakat servis ismini yazmamışsın bence bilelim neresi olduğunu.

Kullanıcı avatarı
gitarc
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: Madencilik

Re: Park Sensörü

Mesajgönderen gitarc » 19 Nis 2017, 10:40

Edremit Nissan Akkaş Bayisi

“Donanımsal Arızalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir