almera su radyatörü

Motor, yürüyen aksam ve diğer mekaniksel arızalar
Kullanıcı avatarı
ugurlubocegim
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: kamu personel
İletişim:

almera su radyatörü

Mesajgönderen ugurlubocegim » 09 Tem 2014, 02:29

Arkadaşlar hayırlı ramazanlar;
2004 model almera manuel vites aracımın su radyatörü üstten nemlenme yapıyor.ustamın tespiti; radyatör orjinal yazık olur değişmek dedi birde orjinal bulamayız bulsakta çok pahalı olacağını söyledi çin mallarınada güvenemedik çıkma olarak düşünelim derken bunlara gerek yok sökelim alimünyum kenetli olan üst kazanı sıkalım bi bakalım dedi,aynende öyle yaptık on gündür bişey yok fakat ileride olmayacağı meçhul.Benim sıkıntım böyle bi durumda ne marka radyatör almam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Re: almera su radyatörü

Mesajgönderen FelixCrail » 09 Tem 2014, 06:50

Almera için varmı araştırmak lazım ama varsa kale radyatör ile sorun yaşamayan arkadaşlarım vardı

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
ugurlubocegim
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: kamu personel
İletişim:

Mesajgönderen ugurlubocegim » 10 Tem 2014, 04:14

Teşekkür ederim FelixCrail kardeşim kale radyatör almeraya göre var 250 tl,fakat Koyo radyatörde 280 tl japon malı fakat endonezyada üretim yapıyor.Birde denso radyatör var fiyatı 750 tl idi kampanya yapmış 480 tl ye düşmüş.Yetkili servis ise 940 tl diyor şaşırdım kaldım.Daha uygun 145 tl gibi taıvan malları var fakat uzakdur diyorlar.Hal böyle olunca japon olsun diyecez 280 tl ye koyo alacaz.Ha bu arada bahsettiğim markaları kullanan arkadaşların yorumunu bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
delipoyraz75
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Diğer
Meslek: yay segman sanayii

Mesajgönderen delipoyraz75 » 04 Ara 2014, 01:39

FelixCrail yazdı:Almera için varmı araştırmak lazım ama varsa kale radyatör ile sorun yaşamayan arkadaşlarım vardı

:DD

Güven ırmak
İstanbul / sancaktepe
Nıssan Vanetta cargo 2,3d

Kullanıcı avatarı
delipoyraz75
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Diğer
Meslek: yay segman sanayii

Mesajgönderen delipoyraz75 » 04 Ara 2014, 01:41

ugurlubocegim yazdı:Teşekkür ederim FelixCrail kardeşim kale radyatör almeraya göre var 250 tl,fakat Koyo radyatörde 280 tl japon malı fakat endonezyada üretim yapıyor.Birde denso radyatör var fiyatı 750 tl idi kampanya yapmış 480 tl ye düşmüş.Yetkili servis ise 940 tl diyor şaşırdım kaldım.Daha uygun 145 tl gibi taıvan malları var fakat uzakdur diyorlar.Hal böyle olunca japon olsun diyecez 280 tl ye koyo alacaz.Ha bu arada bahsettiğim markaları kullanan arkadaşların yorumunu bekliyorum.

yeterince tespiti yapmışsınız zaten sormaktan ziyade içinize sineni alın,kale iyi markadır yabana atmamak lazım illa japon derseniz farkını verin alın hayırlı olsun.

Güven ırmak
İstanbul / sancaktepe
Nıssan Vanetta cargo 2,3d

“Motor-Mekanik Arızalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 35 misafir

oto anahtarı